İzmir rinopilasti Ali Oğuz Demir/ İbrahim Korhan

Flex

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2024
8
1
37
İzmir ‘de Ali Oğuz Demir ve İbrahim Korhan arasındayım.Daha önce bu iki doktordan birine yaptıran varsa yorumlarını paylaşırsa çok mutlu olurum.Fiyat olarak Ali bey 60-70 arası bir fiyat verdi.İçime çok sindi ama tabiki önemli olan ameliyat sonrası yaşayacaklarım.Çok kararsızım.İbrahim Beyle de haftaya görüşmem var.

Ben de ameliyat olmak istiyorum ve doktor arayışındayım. Çok zormuş doktor seçmek yaa . Ali bey ön görüşme için ücret istedi mi?

500 muayene ücreti alıyor.Ama eğer yaptırırsanız ameliyat fiyatından düşüyor

İbrahim bey ücret istedi mi peki görüşme için? Emin Toprak hakkında hiç bilginiz var mı peki ? Onun yaptığı burunlar da hoşuma gitti .

İbrahim Bey de 500₺ ön görüşme.Birbirine yakın fiyatlar verdiler.Biri açık diğeri kapalı yapıyor.Çok kararsızım

Ben de Emin beyi düşündüm. Onun yaptığı burunlar hoşuma gitti. Görüşmeye gideceğim randevu alıp . O kararsızlık bende de var . Girdik bir yola bakalım

İbrahim Bey de 500₺ ön görüşme.Birbirine yakın fiyatlar verdiler.Biri açık diğeri kapalı yapıyor.Çok kararsızım
İbrahim beyin yaptığı burunlar güzel ama biraz kalkık gibi geldi bana. Ben daha doğal istiyorum. Yaptıranlar kendi bu şekilde istiyordur belki de bilemiyorum.

Ali oğuz demiri öneriyor musunuz, hakkında hiç şikayet yok ama emin olamıyorum

X