izmir tepecek veya ege ünv. tüp bebek bölümü

heartagram

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2010
21
1
arkadaşlar merhaba,

izmir tepecik ea veya ege ünv. hastanesi için asla tüp bebek randevusu bulamıyorum. Ege üniversitesi kasım'a kadar dolu göünüyor.
İzmir tepecik için mhrs den tüp bebek bölümü göremedim ? nasıl randevu oluşturabilirim ? yardımcı olabilecek, tavsiye verebilcek var mıdır ?

arkadaşlar merhaba,

izmir tepecik ea veya ege ünv. hastanesi için asla tüp bebek randevusu bulamıyorum. Ege üniversitesi kasım'a kadar dolu göünüyor.
İzmir tepecik için mhrs den tüp bebek bölümü göremedim ? nasıl randevu oluşturabilirim ? yardımcı olabilecek, tavsiye verebilcek var mıdır ?
Randevu almadan sabah gitseniz belki kayıt açarlar. Ben İstanbuldayım sadece fikir olsun diye yazdım

arkadaşlar merhaba,

merhaba ege üniversitesini bilmiorum ama tepecıkte ilk once ınfertılıte bolumune randevu alıyorsunuz dırek tup bebege alamazsınız

Merhaba ben Ege’ye randevu aldım. Gece saat tam 00.00da tüp bebek randevusu açılıyor. O saatte al hemen

Üstteki arkadaşımız doğru söylüyor, tepecik için randevuya gerek yok. Direkt gidin, durumunuz uygunsa sizi tedaviye alıyorlar

Merhaba ben Ege’ye randevu aldım. Gece saat tam 00.00da tüp bebek randevusu açılıyor. O saatte al hemen
Merhaba daha önce gidip görüştünüz mu tüp bebek için bende başlamayı düşünüyorum ama normalde dokuz eylüle gidiyorum artık egeye dönmeyi düşünüyorum fiyatla ilgili bir bilgin var mi 😊

Merhaba daha önce gidip görüştünüz mu tüp bebek için bende başlamayı düşünüyorum ama normalde dokuz eylüle gidiyorum artık egeye dönmeyi düşünüyorum fiyatla ilgili bir bilgin var mi 😊

Hayır sadece internetten randevu aldık günümüzü bekliyoruz bakalım

Ben ege de devam ediyorum yılbasında bigün açıp kontrol ettim şansıma ertesi güne randevu vardı gidip görüştük sonra evrak toparladık vs ama bana sorarsan ikisinede gidilmez. Ben 2aşılama 1tüp denemesi yaptım tabi benden dolayı olmuyor ancak hemşire ve doktorlar çok ilgisiz ilerleyişle ilgili asla düzgün bilgilendirme yok aşırı kalabalık saatlerce dr bekleyip muayane oluyosunuz çalışan insan için aşşşırı stresli asla olması gerektigi gibi ilerlemiyor çünkü doktor sayısı çok az. Gerçi dr gelince maximym 3 4dk muayene ediyo bi daha asla göremiyosunuz her sorunuzu hemşirelere laf anlatmakla ugrasıyosunuz ben ocak ayından beri inanılmaz yoruldum. Ege böyleyse tepeciğe adım atılmaz. Birçok arkadasımın sçyledigi şey devlette 3hak için zaman ve para kaybetcegime o parayı biriktirip 1 2kez özelde deneseydim keşke diye yakınıyolar hep ...

X