Doğuma Hazırlık İzmir'de doğum için doktor ve hastane önerisi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

kitikate

Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2022
103
153
Merhaba arkadaşlar, doğumumdan hemen önce İzmir'e taşınacağım. Doğum için daha önce araştırmış veya doğurmuş olanlar İzmir'de önerebilecekleri hastane ve doktor var mı? Epidural sezeryan düşünüyorum, sigortam yok, genel olarak fiyatlar nasıl? Birkaç hastaneyi aradım ancak bilgi almak için hastaneye gelmeniz gerekli diyorlar bir türlü bilgi edinemedim.

Merhaba izmir de yaşıyorum. Hangi bölgesine geleceksiniz acaba? Ben yakın olduğu için karataş hastanesinde ilk doğumumu yaptım ikinci doğumum da orada olacak. Fiyatı ise 8.000 tl olarak söylediler. Ocaktan sonra muhakkak zamlanır. İzmir de genel olarak fiyatlar 8 binden 15 bin arası değişiyor. Tabi özel muayenesi olan bir doktorla takip yapacaksanız hem hastaneye hem de doktora doğum zamanı ödeme yapmak gerekebilir. Hayırlısı olsun🌸

Merhaba izmir de yaşıyorum. Hangi bölgesine geleceksiniz acaba? Ben yakın olduğu için karataş hastanesinde ilk doğumumu yaptım ikinci doğumum da orada olacak. Fiyatı ise 8.000 tl olarak söylediler. Ocaktan sonra muhakkak zamlanır. İzmir de genel olarak fiyatlar 8 binden 15 bin arası değişiyor. Tabi özel muayenesi olan bir doktorla takip yapacaksanız hem hastaneye hem de doktora doğum zamanı ödeme yapmak gerekebilir. Hayırlısı olsun🌸
Tşk ederim cevabınız için🌸 Buca'ya taşınacağız, araba olduğu için çok uzak olmayan yerlere de gidebiliriz. Sizin doktorunuz kim? İnternette doktorları araştırınca sanki herkeste olumlu yorumlar var, öyle olunca da insanın iyice kafası karışıyor. Gebeliğimin son kısmında taşınacağım için sanki hiçbir doktora güvenemeyecekmişim gibi geliyor🙁

Tşk ederim cevabınız için🌸 Buca'ya taşınacağız, araba olduğu için çok uzak olmayan yerlere de gidebiliriz. Sizin doktorunuz kim? İnternette doktorları araştırınca sanki herkeste olumlu yorumlar var, öyle olunca da insanın iyice kafası karışıyor. Gebeliğimin son kısmında taşınacağım için sanki hiçbir doktora güvenemeyecekmişim gibi geliyor🙁
Medicalpoint Mehmet Bal ile gorusmenizi tavsiye ederim.

Evet adını duymuştum, Mustafa Melih Erkan ve Volkan Dede isimlerini de duydum onları da araştıracağım. Mehmet beyin doğum ücreti hakkınızda bilginiz var mı? Medical pahalıymış sanırım 🤔
Benim dogum paketim var ama burada birinden 17 bin gibi bir rakam duymustum muayene ucretide 650-750 olmasi lazim

Merhaba arkadaşlar, doğumumdan hemen önce İzmir'e taşınacağım. Doğum için daha önce araştırmış veya doğurmuş olanlar İzmir'de önerebilecekleri hastane ve doktor var mı? Epidural sezeryan düşünüyorum, sigortam yok, genel olarak fiyatlar nasıl? Birkaç hastaneyi aradım ancak bilgi almak için hastaneye gelmeniz gerekli diyorlar bir türlü bilgi edinemedim.
Ekol hast irfan Özer Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz ben 5 doktor dolaştım irfan beyle tanışana kadar

Ben aylar önce sigorta yaptırmıştım o nedenle fiyatları hiç bilmiyorum ama Medicana hastanesinde Prof. Mehmet Tunç Canda var, şiddetle öneriyorum. Çok sakin, ilgili, insanın içini ferahlatan bir insan. Ben epiduralli normal doğum yaptım, ancak sağlıkçı yakınlarım cerrahi konuda çok bilinen iyi bir doktor olduğunu söylemişti. Hastanenin anestezi ekibi de harika, sabahın 3. De ben sancıdan sabit duramazken şıp ye 5dkda epidurali bağladılar, hiç bir komplikasyon yaşamadım.

Merhaba
Ben size ekol hastanesinde olan sadık sözdinler i tavsiye edebilirim.

X