Kalıcı Makyaj Uygulamaları İzmirde ipek kirpik önerisi yapabilecek olan?

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

leylosss35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2019
14
16
Merhaba hanımlar. Bu aralar ipek kirpiğe çok özeniyorum. Acaba İzmir’de önerebileceğiniz, güvenebileceğim, memnun kaldığınız ipek kirpik yapan yerler var mıdır?

Merhaba hanımlar. Bu aralar ipek kirpiğe çok özeniyorum. Acaba İzmir’de önerebileceğiniz, güvenebileceğim, memnun kaldığınız ipek kirpik yapan yerler var mıdır?
Ben 4 senedir kulllaniyorum kendi kirpiklerim zarar goedu mu evet artik eskisi gbi dolgun degiller ama kel mi kaldilar hayir. Duzenli olarak yaptirabilirim diyorsan yaptir ve bu isi sadece ruslara yaptir guzellik merkezlerine ve kuaforlere sakin dakin gitme. Alsancakta maria var telefon no ozelden atabilirim gidiceksen ona git ben baska kmseyi onermem kuzum.

Ha bu arada artik kendim kendime takiyorum. Mariada iken asla zarar gormedi kirpiklerim onu deyim o kizla ilgisi yok yani pandemi yuzunden ilk basta korkup kendim dusenleri taktim baktim elim yatkin takiyorum artik kendime =)

Ben 4 senedir kulllaniyorum kendi kirpiklerim zarar goedu mu evet artik eskisi gbi dolgun degiller ama kel mi kaldilar hayir. Duzenli olarak yaptirabilirim diyorsan yaptir ve bu isi sadece ruslara yaptir guzellik merkezlerine ve kuaforlere sakin dakin gitme. Alsancakta maria var telefon no ozelden atabilirim gidiceksen ona git ben baska kmseyi onermem kuzum.
Çok teşekkür ederiim tavsiyeniz için araştıracağım🙏🏻💕

ipek kirpik yaptırınca kirpiklerin döküleceği şehir efsanesi. öyle birşey yok olsa bende kirpik kalmazdı. izmirdeyim bende. benim gittiğim yeri özelden yazarım isterseniz, burda paylaşınca reklamamı giriyor bilemedim

Bana da özelden atabilir misiniz rica etsem numarasını veya sayfasını

X