İzmirde panik atak ve anksiyetiye alanlarında iyi bir psikiyatrist tavsiye edebilecek var mı

Panikella

Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2017
14
6
37
Merhaba arkdslar 30 yasındaym 3.5 yıllık evliyim ve 2.5 yıldır panik atak tedavisi görüyordum cok kotü dönrmlerim olmustu şükür iyileşiyorum yeşil recete ilaçları bırakıp sadece secitaya kdr düştüm kurtuluyorm diye sevinip doktorumla cocuk düşündüğüm için ilacımı azaltarak kesmeye çalıştık 5mg kdr düşürmüşken ataklarım şiddetli bir sekilde tekrar basladı.her gece uykudan kalp krizi geçiriuorum ölüyorum dıye uyanmaya basladm tekrar kabuslarım basladı yanı sıra her aksam ishal mide bulantısı ates gbi şikayetlerde oluşmaya basladı.gün içinde calıstgm surece hiç bi seyim yokken eve girdiğim an rahatsızlanmaya baslıyordm.şimdi tatile memleketime geldim ve üşütüp rahatsızlandgm için acile gitmek zorunda kaldm serum takıldığı sırada içime bi sıkılma fenalık geldi.çıldırcakmsm gbi hissettm sankinruhum bedenime sığmıyor gbiydi yatsam yatamadm kalksamkalkamadm.doktora paniknatagım olduğunu soylrdik sakinlestirici verdiler bana msn demedi sakinlrstirmek yerine daha da bunalttı beni.bunun anksiyetiye olduğunu cunku panik atagın daha kısa surup grctiğini düşünüyorum.iç sıkıntısı ölümden beter apar topar psik.gittim burda da xanax ve paxil e basladı tekrar ama karamsarlığım had safhada beynimden olumsuz düşünceleri atamıyorum. iç sıkıntısını yasamaktan o kdr çok korkuyorum ki.su an en büyük takıldğm nokta ben hamilr kalamycgm düşüncesi cünkü bu hastalığı yenen doğru dürüst kimse yok.eşim hamile kal gececek diyor.hayır bu sekilde hamilr kalanların cok zor geciyormsdiyorum beni anlamıyor.artık bu hastalıkları yenebileceğime inancım o kdr azaldı ki güvenebileceğim iyi bi doktora ihtiyacım var.iyileşip hamile kalmak istiyorum ve buna asırı takılmaya basladım

şu an nasılsınız?İnşallah iyileşmişsinizdir.inşallah bebeğiniz olmuştur.Ama halen ihtiyacınız varsa alnında çok iyi psikiyatristler var

Son düzenleyen: Moderatör:
X