İzmitte Ali Ekber Kara mucizesi

guzellikdelisio

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2020
8
6
39
Arkadaşlar bu sayfadan birbirimize birçok şey öğrettik, kazandırdık. Güzellik adına bu detayı da paylaşmadan geçemeyeceğim. Uzunca bir süredir bakımdır güzelliktir anti aging vs. uğraşırım, severim. Şehir dışı dahil çok gittiğim klinik, merkez oldu. Ancak İzmit Vera Klinik te Dr. Ali bey var. İşini severek yaptığı çok belli. Kliniği teknoloji ile de entegre etmişler. Lcd ekran TV de kendi yüzünü inceleyebiliyorsun mesela, hemşire hanımın yazdığı notları TV den takip edebiliyorsun , neye ihtiyacın var, ne öncelikli olmalı, ne ötelenir, vb. Sadece güzellik için değil, tıbbi olarak da bir hekim gözüyle değerlendirip izlenmesi gereken yolları sade ve anlaşılır bir şekilde değerlendiriliyor. Hayran olmamak gerçekten zor 😉 teknoloji demişken, instagramın da hakkını vererek canavar gibi kullanıyor, kendisini takip eden, danışan binlerce güzel kadın var, neden bunlardan birisi de sen sen olmayasın? Gözüm kapalı tavsiye ederim. İstifadenize sunarım kızlar🙋‍♀️

elmacık kemikleri bölgesine hyaluronik asit dolgu da yaptırdım, mineral dolgu da idtiyorum ama bakalım Allah sonumu hayır etsin :) memnuniyetim hala devam etmekte. bu sayfa başlık 2. sayfaya düşmemeli bence

X