Kaç gösteriyor boyum

Haklısın gerçekten çok fazla takıntı haline getirdim konuyu nasıl kurtulcam bilmiyorum
Terapi alın, işin ehli olan insanlar var. Bu takıntıdan vazgeçmelisiniz.

Zamanında ben de kiloma aşırı takmıştım. 43 kilolara kadar düşmüştüm, kurtulmam zor oldu. Tüm hayatımı zorlaştırıyordu bu takıntı.

Lütfen destek alın 😔

Fotograftaki durustan mi filtreyi mi becerememissiniz bilemedim, bacaklar uzun üst beden çocuksu kalmış.

Profilde yazan yaşın da doğru olduğu şüpheli

Terapi alın, işin ehli olan insanlar var. Bu takıntıdan vazgeçmelisiniz.

Zamanında ben de kiloma aşırı takmıştım. 43 kilolara kadar düşmüştüm, kurtulmam zor oldu. Tüm hayatımı zorlaştırıyordu bu takıntı.

Lütfen destek alın 😔
Dediğin gibi yapıp terapi alacam gerçekten takıntılı olmak çok kötü sürekli boyum hakkında düşünüp insanlara sürekli boyumu sorup duruyorum

Ufak tefek olmak yakışır ya biz kadınlara bu kadar dert edinmeyin boyunuzu. İnşallah destek alırsınız bu konuda

En fazla 1.55 kapı 4 metre değilse eğer :)

Kapı ile aranızdaki mesafeye bakıp tahmin etmek aşırı zor değil 😀

Onun icin ise ayağa kalkmam lazım
Ama üşeniyorum
Ugrasamam😀

Boyunuz 1,58 cm var ya da yok.Boy takıntınıza gelirsek eğer;Ben 1.70 boyundaki,Türkiye standartlarına göre uzun sayılırım evet.Gençken zayıfta biriydim ve gerçekten güzel görünüyordum.Şu anda ise,kilo aldım baya ve Alman güllecilere döndüm çünkü omuzlarım da geniş.Ayaklar desen 40 numara taraklı,topuklu asla giyemiyorum.Dezavantajları bunlar,hâlâ uzun boylu olmayı istiyor musunuz?Böyle çıtı pıtı gayet güzel görünüyor🙂.

X