Kadının saçının erkeğin sakalına takılması

Ya ben bir kere üniversiteden eve dönüyorum metrobüsteyim. Birisi böyle sakallı bir genç adam hapşırdı ama ağzından malum şey çıktı sakallarına falan bulaştı kaldı öyle eliyle sildirirken. Anlatırken kusasım geliyo🤮 O günden sonra feci tiksindim
Ay benim bile midem kalktı düşününce kendisi dikkatsiz biriymiş bulaştırmak neya.

Baya sakallı ve sıkı bir sakal olması lazim takılması için.😁

Kız sakal yapısı ile saçın arasında çok fark var. Saç hareket edebilir ama sakal şekli bozulmaz ve hareket etmez kafanı çekersin saç yerine gelir ne sanıyor bu düğüm olup öpüşecekler mi Hint dizisi mubarek 😂 adam böyleyse bilemem tabee

Eklentiler

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    9,4 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Kız sakal yapısı ile saçın arasında çok fark var. Saç hareket edebilir ama sakal şekli bozulmaz ve hareket etmez kafanı çekersin saç yerine gelir ne sanıyor bu düğüm olup öpüşcekler mi Hint dizisi mubarek 😂 adam böyleyse bilemem tabee
Evet bende onu diyorum zaten aynen böyle birşey olmali takılması için.🤣
Eşim uyuyor yoksa gidip denerdim ama takılması mümkun degil🤪 adam şaşırıp kalır bu kadının hamilelikten hormonlar başınamı vurdu diye.🤣

gün geçmiyor ki bdv de saçma sorular sorulmasın. nasıl bir fantazi hayatınız var ya. nerden aklına geldi bu. hangi film de gördün söyle de bilelim :)
beynimin içi: sevgilim olunca deneyim bi ya :rolleyes:

X