Kafam çok karışık

İnsanların bazen daha önce demedikleri şeyleri tekrar denemeye korkmak gibi sıkıntıları olabiliyor. Bir şekilde sağlığınız için dikkat etmeniz zaten gerekiyordu bismillah demişsiniz devamı için gücünüz olmasa devam ettiremezdiniz. Kendinizin after before yaptığını hayal edin gerekirse profesyonel bir destek ile ilerleyin.
Öyle yapıcam çok teşekkür ederim 😇

Diyabetin olduğu için kendi kendine zayıflama diyetleri yapma bence.
Bir uzmanla görüş doğru şekilde diyetine devam et.
Aynı şekilde sporunu da yap.
Kilonu verirsin sadece sabırlı ve kararlı ol.
Sevgilinden önce kendi sağlığın için bunu yapmak zorundasın.

1.60 boy 110 kılo ıle kuzenım evlendı kocası da gayet fit ondan 6 yaş kucuk hatta.Ağzının içine düşüyor kuzenın prensesler gibi davranıyor şu an ıkı cocukları ve cok mutlu bır yuvaları var.Gercekten de bazı erkekler ıcın sorun olmuyor bu kendınıze guvenın ama saglıgınız hele kı diyabetiniz için muhakkak diet yapmalısınız da kafanıza gore yaptıgınız seyler sekerınızı fırlatabılır dr kontrolunde yapın.Ayrıca kilolu insanları hep daha guleryuzlu neselı cıvıl cıvıl bulurum bana da enerjı veırler :)Iyı bakın kendınıze

Kuzeniniz sırlarını bizle de paylasırsa :)

Merhabalar ilk kez konu açıyorum bir derdim var ve kendimi yiyip bitiriyorum.
Benim 1 yıllık bir ilişkim var ve ben 90 küsür kiloyum tip2 diyabet ve polikistik over sendromum var. sevgilim şaka olsa bile asla dalga geçme amaçlı bir şey söylemedi ama kendimi onun yanına yakıştıramıyorum zayıflamaya çalışıyorum 95 kilodan 90 kiloya indim 1 buçuk ayda ama şu an içimde yapamıcam olmıcak zayıflamayı başaramıcam asla istediğim kiloya inemicem gibi bir his var. Kıyafet giysem yakıştıramıyorum sevgilimle görüşmemek için bahaneler arıyorum ona sebebini söyledim kendimi kötü hissettiğimi ifade ettim ama bana ben senin kalbine aşığım gibisinden konuştu. Hem kendimi hem ilişkimi berbat etmeye doğru gidiyorum. Kendimi motive edemiyorum sizce ne yapmam lazım 😢
Motivasyonunuzu artıracak kitaplar okuyun, bilişsel terapi tarzı.Kesinlikle yapabilirsiniz, pko bende de var herkes kilo alsa da ben almam diye düşündüm almadım.
Ben hastayım kilo veremem düşüncesini hemen kafanızdan atın emin olun bu doğru değil.İmkanınız varsa doktordan destek alın.Kesinlikle başarabilirsiniz.

X