Kahverengimsi bir akıntı

ismigizli

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
102
-16
28
Merhabalar Hanımlar. Daha öncede bahsettiğim gibi 7 defa Kimyasal Gebelik geçirdim. Tüm testler yapıldı, eşimde ve bende hiç bir sorun gözükmüyor. Şimdi ise Tekrardan bir Gebe olduğumu öğrendim. İki gün önce kan vermiştim hcg değer 15 çıktı aynı günde kahverengimsi bir Kanamam oldu. Böylesini hiç daha önce yaşamamıştım. Tam olarak Kanama da değil aslında Lekelenme ama Yoğun bir şekilde.. çok affedersiniz ama büyük abdest gibi. Ben tabiki düşük yaptığımı zannettim ve bugün kan verdim. Bugün de HCG 40 çıktı.
Acaba yerleşme kanaması olabilir mi?

Merhabalar Hanımlar. Daha öncede bahsettiğim gibi 7 defa Kimyasal Gebelik geçirdim. Tüm testler yapıldı, eşimde ve bende hiç bir sorun gözükmüyor. Şimdi ise Tekrardan bir Gebe olduğumu öğrendim. İki gün önce kan vermiştim hcg değer 15 çıktı aynı günde kahverengimsi bir Kanamam oldu. Böylesini hiç daha önce yaşamamıştım. Tam olarak Kanama da değil aslında Lekelenme ama Yoğun bir şekilde.. çok affedersiniz ama büyük abdest gibi. Ben tabiki düşük yaptığımı zannettim ve bugün kan verdim. Bugün de HCG 40 çıktı.
Acaba yerleşme kanaması olabilir mi?

Yerlesme kanamasidir buyuk ihtimalle lekelenmeler agirlasirsa doktora gorunun hcg degerleri iyi darisi benim basima 😌👣👩🏼‍🍼 saglikli sihhtli kucaginiza alin ✨

Allah sanada tüm isteyenlerede nasip etsin inşallah🤲🏻🌹 amin canım çok teşekkür ederim inşallah busefer kucağıma almak nasip olur🥰

Güzel düsun guzel olsun elini karnina koyup salavat getir rabbim yardmcimiz olsun aminnnnn darisi basima 😌👣👩🏼‍🍼🤲🏻

X