Kalıcı kızlık zarı dikimi

adsizmelek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2022
4
0
27
Merhaba arkadaşlar kimse kimsenin neyasadigini bilmez yorum ona göre yapin . Bağcılar güneşlide özel kas tıp merkezinde nuri demirkaya 4 ay önce 21 mayısta kalıcı flep ile kızlık zarı dikimi yaptı. 6 günde kanama aetinca korkuyla gittim adet olmuşsun gayet iyi tutmaya bile başlamış dedi kolay kolay açılmaz dedi. 28.günde tekrar kontrole gittim ve doktor çıkmış yerine başka doktor vardı ona gösterdim baktı gayet iyi daralmış tutmuş dedi . Turgay beyi sonradan gördüm ben şimdi başka şehire taşındım gidemiyorum da muayene olsam ona iyi olacaktı ama olmadı. Sizden ricam bu tıp merkezine girip sonuç alan evlenen varmı? Ve turgay beyin numarasına kızlık zarım tutmuş mu tutmamış mı gösterme şansı olurmu ya asistanina dedim ama adaylara olsa gelemiyorum baktirun diye yok dedi ama hastalarını kırmaz bence arkadaşım der gösteren olurmu lütfen hanımlar biriniz yardımcı olur mu yakın zamanda yaptırıp gidicek olan varsa kontrole fake hesabım isimsizbihatun0 yazarsanız kızlar resim video atarım çok sevinirim

Neden emin olmadan atmam tabiki ama doktora giden olur kontrole diye yazayım dedim bizzat yanında gösterirler diye düşündüm başka çarem yok ki nasıl anlicam istanbula gelemiyorum

İstanbula gelemiyorsanız bulunduğunuz ilde başka bi doktora gösterin bnce. Kimseye de fotoğraf falan atmayın.

İstanbula gelemiyorsanız bulunduğunuz ilde başka bi doktora gösterin bnce. Kimseye de fotoğraf falan atmayın.
Malelefkucuk yer olduğu için doktor yok merkeze gitmem gerek o da zor en azından bu doktorun afi çok geçiyor diye giden olursa kontrole o belki gösterir demiştim bende atmak istemem ama doktorun asistanı yardımcı olmuyor iletişimee geçebilsem direk doktor belki birşey diyecektir

X