Cilt Bakımı Ürünleri Kaliteli cilt bakım ürünleri?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

burcakkxoxo

ben <3 kendim
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2016
1.039
418
Kizlar bana yuz temizleme jeli, tonik, serum ve nemlendirici onerir misiniz?

21 yasindayim, cildim karmadan yagliya dönük ve akneye meyilli.

Kullanmayi dusundugum markalar; Darphin, dermalogica, khiels, la roche posay

Tabi baska markalardan gercekten iyi urunlerde onerebilirsiniz. Ben en guvenilir bunlari bildigim icin bu markalari saydim.

Merhaba , bu ara bende böyle bir arayış içindeyim.Geçenlerde bir arkadaşım Dalton Marine diye bir üründen bahsetti.Dalton marine cosmetic yazınca çıkıyor sitesi.Kendisi ilk uygulamada dahi cildindeki değişikliklerden memnun kaldığını söyledi.Fakat bende biraz titiz yaklaştığım için tereddütte kaldım.Bu aşamada bahsettiğim ürünü kullanan arkadaşlar varsa yorumları bekliyorum ? :KK36:

Merhaba kızlar, yakın zamanda evlenecek bir kız olarak, bayadır cilt bakımı yaptırabileceğim bir yer ve evde kullanmak için ürün arıyorum bende :110:26 yaşındayım. Benimde yüzümde ufak ufak sivilceler var ve istediğimo duru görünün yok. burcakkxoxo senin ürünlere ve daltona baktım bende . Önemli olan ciltle birebir uyumlu olması ve kısa zamanda sonuç vermesi. Lütfen bu ürünleri kullanan arkadaşlar yardımm :KK17::KK66:

Selammm bu ürünü genelde sanal ortamda bilen yoktur gezinirken görünce hemen yazayım dedimm dalton beaute de la mer bu dediğin sanırım Vallahı harika bi ürün hiç terettutte kalma arkadaşımmm bende cilt konusunda cok pimpirikliyimm kullanmadigim urun kalmadi ama sonuc alamamistim simdi cok sukur duzeldi benim cildim sivilceli olduğu için dermanorm diye bir serisi vardı onu kullandim hala da kullanıyorum kesinlikle gönül rahatlığıyla alabilirsin bide maskesi vardı harika Gözenek küçültüyordu Dalton beaute mask.Ankara tunalida bir salonu vardı oraya gitmiştik kirpik permasi için sonra cilt bakımı filan yaptrdik ürünleri de alıp evde kullandım halam da acayip memnun Booster serisi var Botox etkisi yapıyor resmen:KK25:

Tabi baska markalardan gercekten iyi urunlerde onerebilirsiniz. Ben en guvenilir bunlari bildigim icin bu markalari saydim.
khiels markasından arkadaşım memnun değildi.. bende düşündüm almadım sonra..

Bu ürün bana önerildi.. kullananlar çok memnun yorumlarda öyle ben almayı düşünüyorum. Çift renkli maske ve bu markanın temizleyicisi

71021_da798f6850cba40934c9a81c55d82780.jpg

Bu ürün bana önerildi.. kullananlar çok memnun yorumlarda öyle ben almayı düşünüyorum. Çift renkli maske ve bu markanın temizleyicisi

Eki Görüntüle 1830632

Merhaba arkadaşm, Blissin sitesine baktım ama ben menşeini, yorumları ve içeriği hakkında çok sağlıklı bilgilere ulaşamadım. Dalton saırım alman bi kozmetik firması bide sitesi gayet kaliteli, ürün içerikleri de öyle. Kullanan arkadaş gözenek küçültücü bi maskesinden bahsetmiş. Ben instagramda bulup baktım. Kızlar öncesi-sonrası resimler koymuşlar.Botox etkili gözüküyor cidden. Hala Tunalı'da sanıyorum. Ben bi uğramayı düşünüyorum. Bliss gibi netten satışı yok. Daha sonuç odaklı geldi bana .:dua:

Merhaba arkadaşm, Blissin sitesine baktım ama ben menşeini, yorumları ve içeriği hakkında çok sağlıklı bilgilere ulaşamadım. Dalton saırım alman bi kozmetik firması bide sitesi gayet kaliteli, ürün içerikleri de öyle. Kullanan arkadaş gözenek küçültücü bi maskesinden bahsetmiş. Ben instagramda bulup baktım. Kızlar öncesi-sonrası resimler koymuşlar.Botox etkili gözüküyor cidden. Hala Tunalı'da sanıyorum. Ben bi uğramayı düşünüyorum. Bliss gibi netten satışı yok. Daha sonuç odaklı geldi bana .:dua:
o halde hemen araştırayım bende teşekkürler :)

Evet bende buldum instagramda öncesi sonrası harika hemde tek seferde halamda da aynı sonucu almıştık çok güzel bir ürün dermokozmetik serileride var tedaviye yonelikk sedefe egzemaya koperoza bile iyi gelen kremleri bile var ayrica ürünü araştırdım Almanyada kuzenim var burda bile sadece 2000 güzellik salonunda kullanılıyor dedi ben üç ay önce gittim hala tunalida şimdi ürünlerimiz bitti bu ay bi uğrayıp alcaz inşallah

Evet bende buldum instagramda öncesi sonrası harika hemde tek seferde halamda da aynı sonucu almıştık çok güzel bir ürün dermokozmetik serileride var tedaviye yonelikk sedefe egzemaya koperoza bile iyi gelen kremleri bile var ayrica ürünü araştırdım Almanyada kuzenim var burda bile sadece 2000 güzellik salonunda kullanılıyor dedi ben üç ay önce gittim hala tunalida şimdi ürünlerimiz bitti bu ay bi uğrayıp alcaz inşallah

Slm canım, hala ürün arayışı içindeysen Aloeveralı Alman ürünlerini öneririm.

X