Kaliteli kablosuz süpürge önerisi

Dasmeer

Guru
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2019
11.944
23.146
34
Hangi modelini
Roidmi süpürge aldım 1 haftadır kullanıyorum çok güzel süpürgeymiş gerçekten hafifliğine bayıldımm ve çekim gücü müthiş evi bi tur süpürdüm bi toz çıktı anlatamam başlıklarını da denedim hemen merak edip koltuğu süpürdüm mis gibi oldu koltuk 😍😍
Hangi.modelini ne kadar aldiniz

Deniz_ada

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2021
267
166
Bende roidmi x20 var özellikleri çok güzel,çekim gücü kuvvetli eve ilk aldığım zaman halıyı bi süpüriyim dedim çıkan toza inanamıştım bide
1-2 saat önce eski süpürgemle süpürdüğüm halde çıkmıştı okadar toz
Merhaba ben de x20 almayı düşünüyorum hala memnun musunuz acaba? Önerir misiniz?

Cennet Annesi

PAPATYAA 🐣 MELİSA 🧚‍♀️🐣
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
14 Ocak 2016
804
9.623
26
Kızlar vestel şarjlı dik süpürge kullanan varmı🥰

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 745 gün geçti.

ysgl26

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2019
393
588
32
Ben 2 defa kablosuz süpürge aldım uygun fiyatlıydı ikiside ama çok çabuk arızalandılar paraya kıyıp yeni süpürge alıcam yine kablosuz süpürge istiyorum,kullandığınız kaliteli kablosuz süpürgeleri önerirseniz bende araştırıcam şimdiden teşekkürler :)
Dyson almıştım ama ama sonra robot süpürge aldım bence robot süpğrge almalısınız muhteşem kolaylık ve şimdiye kadar denediğim dyson da dahil olmak üzere bütün süpğrgelerden daha iyi temizliyor

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-07-2022

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 174 gün kaldı.

Kan hacminizdeki artış ve burun zarlarının şişmesine neden olan östrojen hormonunun etkisiyle burun kanamaları ve burun tıkanıklığı yaşayabilirsiniz. Eğer burun kanaması yaşarsanız burnunuzun iki yanından (kemik dokularının bittiği yerden) bastırmanız kanın durdurulmasında faydalı olacaktır. Başınızı biraz geriye yatırmanızın da faydası olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 54 Kg. ile 73 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 171 cm. Başlangıç Kilom :76 Kg. Şimdiki Kilom :74 Kg.

Mintimint

Amentü Billahi👆
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2020
2.547
3.524
Tabikide dyson canim suan dyson v10 kullaniyorum cok memnunum ama dysonun tum modelleri cok guzel dusuk modelide annemde var oda cok guclu bende almisken tam al dyson al ben geldigi gun evi normal supurgeyle supurmustum tam isim bitti supurgeyi toplarken dysonum geldi denemek icin temiz evimi tekrar supurdum ve çıkan toza inanamadım ve normal süpürgemde kötü çeken bi süpürge degilken bu kadar toz çıkardı
Merhaba halen memnun musunuz bu modelden acaba