Kalkık burun ucunu indirmek istiyorum.

Arkadaşlar ameliyatin daha çok basindasiniz hemen neden karalar bağlıyorsunuz ki inanın iniyor indikten sonrada keşke biraz daha kalkık dursaydı diyeceksiniz. Burnun oturması en az 9 ay ödemdi oydu buydu derken 2 seneden önce asla oturmuyor o sebeple biraz sabırlı olun siz kendinize kötü yorum yaparsanız çevrenizdekilerde sizden cesaret alıp moralinizi daha da bozar
Merhaba siz de mi oldunuz ve burun delikleri görünmeyene kadar iniyor mu.

Evet bende oldum tabi ki iniyor doktorunuz ekstra kaldirmadiysa inecek hemen sonuç beklemeniz bu tip ameliyatlarda sizi üzer

Kaçınca Aydan sonra indi mesela sizinki. Benim kolumella gözukmuyordu eskiden burun ucum düşüktü ama şimdi ucunu kaldırmış diye kolumella da bi garip görünüyor çekilmiş gibi
Evet bende oldum tabi ki iniyor doktorunuz ekstra kaldirmadiysa inecek hemen sonuç beklemeniz bu tip ameliyatlarda sizi üzer

Sizin ucu düşük diye eskiden o şekilde garip geliyor gözünüze 6.aydan sonra inmeye başladı benim ama derim ince benim o sebeple şanslıydım 2. Seneme gireceğim oturdu artık benim burnum

Sizin ucu düşük diye eskiden o şekilde garip geliyor gözünüze 6.aydan sonra inmeye başladı benim ama derim ince benim o sebeple şanslıydım 2. Seneme gireceğim oturdu artık benim burnum
6 ay bekleyeceğim inmesi için öyleyse... gerçekten çok pişmanım ama sorumluluklarım var hayatıma devam etmek zorundayim biliyorum. Ben önden çok seviyordum burnumu çok özlüyorum neden bu kadar kaldırıp değiştirmiş diye doktora kızıyorum hep

Bu arada benim derim de ince bu yüzden çabuk düşer diye umuyorum gerçekten umut olması açısından şunu cevaplar misiniz ilk ayda ve 6. Ayda deliklerin görünüm oranı neydi

Bu arada benim derim de ince bu yüzden çabuk düşer diye umuyorum gerçekten umut olması açısından şunu cevaplar misiniz ilk ayda ve 6. Ayda deliklerin görünüm oranı neydi
Şimdi öncelikle benim burun deliklerime herhangi bir işlem yapmadi doktor bu sebeple deliklerim eşit değil alttan baktığımda ama benim çok umrumda değil bu durum, önden herhangi bir şekilde aşırı burun deliklerim hiç gözükmedi çünkü benim burnum düşük bir burundu bu düşme oranı doktorun yaptığı işcilikle alakalı benim doktorumun yaptığı burunlar çok düşmediği için yüksekliği aşırıya kaçmadan yapmıştı ama doktorların geneli çok yüksek tutup düşme payını hesaplayarak bu işlemleri yapıyorlar o yüzden merak etmesin sizinki de düşecek ödemden de olduğundan yüksek görünüyordur siz bol bol sıvı tüketin ödem atıcı şeyler yiyin için ve 2 ay boyunca ödemin kaymamasi için yan yatmayın dik yatacaksınız 😂

Benim 25.gün ödemler azaldı biraz, onun dışında hiç bir değişiklik yok burnum hala dimdik burun ve dudak arasi mesafe 2 cm çok moralim bozuluyor burun düşse düşse ne kadar düşerki bu mesafe normale dönsün, hiç inancım kalmadı bu arada benim sadece burun dudak arasi değil tüm yüzüm çöktü önceden dolgun yanaklarım vardı şimdi yüzüm dümdüz oldu nazolabial çizgilerim daha belirginlesti gençleşelim güzelleşelim derken 10 sene ileriye gittim yaşlandım Benim durumumda olup ta düzelen arkadaşlar lütfen bilgi verin🙏

Merhaba benim doktorum 3. Ayda indiririz dedi siz de konuşun isterseniz çünkü ben ucunun degismesini istememistim burun ucum düşüktü ama çok seviyordum sadece küçücük bir kemer var diye hayatımın hatasını yaptım. Günlerdir ağlıyorum ve öğretmenim ben 9 gün sonra insan içine nasıl çıkacağım bilmiyorum. En azından indirdikleri zaman önden burnum eski haline benzer umuduyla 3 ay yaşamaya karar verdim.
9 şubatta 1.ay kontrolüm var revizyon talep edeceğim hala bir değişiklik yok benimde tek isteğim burun deliklerinin gözükmmesi burun düşse bile burun dudak arasi mesafe nasil azalacak aklım almıyor🥺alışmak istemiyorum ben düzelsin normal bir görüntüye kavuşayim istiyorum sadece..tekrar bir işlem yapılması için hiç hazır değilim.

9 şubatta 1.ay kontrolüm var revizyon talep edeceğim hala bir değişiklik yok benimde tek isteğim burun deliklerinin gözükmmesi burun düşse bile burun dudak arasi mesafe nasil azalacak aklım almıyor🥺alışmak istemiyorum ben düzelsin normal bir görüntüye kavuşayim istiyorum sadece..tekrar bir işlem yapılması için hiç hazır değilim.
Ne durumdasınız biraz inme oldu mu bende çok hafif olmus

Şimdi öncelikle benim burun deliklerime herhangi bir işlem yapmadi doktor bu sebeple deliklerim eşit değil alttan baktığımda ama benim çok umrumda değil bu durum, önden herhangi bir şekilde aşırı burun deliklerim hiç gözükmedi çünkü benim burnum düşük bir burundu bu düşme oranı doktorun yaptığı işcilikle alakalı benim doktorumun yaptığı burunlar çok düşmediği için yüksekliği aşırıya kaçmadan yapmıştı ama doktorların geneli çok yüksek tutup düşme payını hesaplayarak bu işlemleri yapıyorlar o yüzden merak etmesin sizinki de düşecek ödemden de olduğundan yüksek görünüyordur siz bol bol sıvı tüketin ödem atıcı şeyler yiyin için ve 2 ay boyunca ödemin kaymamasi için yan yatmayın dik yatacaksınız 😂
Bi soru daha sorabilir miyim burun ucunuz yumuşadı mi acaba

Bi soru daha sorabilir miyim burun ucunuz yumuşadı mi acaba
Burun ucum yumuşamadi benim çünkü bende kıkırdak eklemesi var, burun sağa sola kaymasin diye yanlardan burun ucuma gelen kıkırdaklar var bu sebeple orta sert ama ucunu hissediyorum. Sizde son durum nedir?

Burun ucum yumuşamadi benim çünkü bende kıkırdak eklemesi var, burun sağa sola kaymasin diye yanlardan burun ucuma gelen kıkırdaklar var bu sebeple orta sert ama ucunu hissediyorum. Sizde son durum nedir?
Merhaba burnunuz öncesi ve sonrası foto atma şansınız var mı değişikliği görebilmek açısından bizim içinde motive olur ya da özelden de atabilirsiniz sorun olmazsa

Arkadaşlar burun kaldirilinca mi kısa görünür yoksa kısaltma işlemi yapılınca mi kalkık olur. Kısaltmak için kikirdak mi kesip cikariyolar öyle bir şey görmüştüm

Merhaba burnunuz öncesi ve sonrası foto atma şansınız var mı değişikliği görebilmek açısından bizim içinde motive olur ya da özelden de atabilirsiniz sorun olmazsa
Vallahi bu şekilde anlayabilecek misiniz bilmiyorum fakat bence bir evrim oldu dhdhdh

Eklentiler

• 1000028006.jpg
    1000028006.jpg
    156,4 KB · Görüntüleme: 31
  • 1000028009.jpg
    1000028009.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 32
  • 1000028002.jpg
    1000028002.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 36
  • 1000028015.jpg
    1000028015.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 34
Merhaba arkadaşlar ameliyat olalı henüz 3 hafta oldu ama burnumun ucu çok kalkık herkes biraz inecek diyor tamam biraz inecek ama aşırı kalkık olduğu için muhtemelen inmiş halide tatmin etmeyecektir. Revizyon olarak şimdiden sadece burun ucum için ameliyat olmayı kafama koydum öncelikle revizyonda başarılı olan ve doğal bir şekile sokabilecek önereceğiniz doktorlar var mı? Bir de illa 1 yıl beklememiz mi gerekiyor ameliyat için. Ben ince deriliyim 3 ay sonra sadece burun ucuna müdahale etmezler mi?Ön profilimde de burnumun ucu kaldırıldığı için simam biraz tuhaf geliyor bunu düzeltmek mümkün mü zamanla düzelecek bir şey mi ? Kafama çok takıyorum. Ağrım hiç olmadı ama psikolojik olarak çok ağır travmalara yarattıyor burun ameliyatı. Ağlamaktan mahvoldum.

İnecekkkk lütfen iyileşmesine izin ver burnunun. 3 hafta olmuş yahu

X