Kalp krizi Haberleri Anksiyetemi tetikliyor 🥺

Ayaz6565

Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2023
335
18
25
İyiydim gerçekten Anksiyete kaygı bozukluğunu kontrol edebiliyordum ilaç kullanımiyorum.bu arada. Panik atak yaşamadım sürekli unutmaya çalışıyorm korkmuyorum diyorum kötü haberler özellikle sürekli kalp krizi haberleri görüyorum beni mahfediyor az önce kalbime gene biseyler oldu🥺🥺 korktum ama dedimki geçecek geçti ama hala tedirginim hep yanlizim evde unutamıyorum yaaa eşim asker olduğu için aktivitelerim hep evde bunaldım yine

İyiydim gerçekten Anksiyete kaygı bozukluğunu kontrol edebiliyordum ilaç kullanımiyorum.bu arada. Panik atak yaşamadım sürekli unutmaya çalışıyorm korkmuyorum diyorum kötü haberler özellikle sürekli kalp krizi haberleri görüyorum beni mahfediyor az önce kalbime gene biseyler oldu🥺🥺 korktum ama dedimki geçecek geçti ama hala tedirginim hep yanlizim evde unutamıyorum yaaa eşim asker olduğu için aktivitelerim hep evde bunaldım yine
Bende aynı durumdayım inanın bende de anksiyete var şimdide çok sırtım ağrıyor korkuyorum

Bende panik atak ve anksiyeteye sahibim komşumuz kalp krizi geçirince bende korku kaldı sonrasında hep en küçük batmada acile koştum sol kolumda ağrı var kalbe yoruyorum sürekli atışlarını dinliyorum korkuyorum ama ilaç kullanıyorum şu an yoksa iyi olamıyorum

anksiyete hakkinda hic bir bilgim yok ama bir sey danismak istiyorum bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim kalbimi ve karnimi biri eliyle sıkıştırmış gibi hissediyorum anksiyetemi oluyor bu ? aci mi cekiyorum ?

Akıllı saat kullanabilirsiniz aslında çünkü nabız değişikliğinde vs direkt acile bildiri gidiyor imkanınız varsa sizi rahatlatacağını düşünüyorum 🤔

X