Kan pihtilasmasi ve leke ve kanama

Denizim2503

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2020
456
323
30
Merhabalar 8+3 günlük hamileyim dün kahverengi lekenmem fazlalaştı acilenl gittim direk bir şey yok dedi progestan a devam dedi. Bugün sabah pihtili kahverengi kanamalı şekilde oldu ağlaya ağlaya gittim bu kez kaybettim diye düşündüm çok şükür ki bebeğim benimle. Doktor progestan i fazlalastirdi günde 3 kez fitil olarak 2 adet şeklinde dedi. Sormak istedigim şey şu ben kan pıhtılaşmasi için oksapar 0.4 Luk kullaniyorum onunla alakalı olabilir mi acaba bu lekelenmeler kanamalar çünkü doktor kanama alanı görünmüyor dedi. Kendi doktorum kongre de ulaşamadım 2 doktora birden gidiyordum diğerine de sordum daha cevap alamadım benim gibi yaşayan var mı aranızda acaba

Evet oksapar yapıyor bnimde olmuştu oksaparı kestik lekenme bitinceye kadar ve zaten kestikten az bi süre sonra lekelenme geçti
İçinizi ferah tutun maalesef oluyor böyle şeyler Rabbim kucaklarımıza aşmayı nasip etsin

Evet oksapar yapıyor bnimde olmuştu oksaparı kestik lekenme bitinceye kadar ve zaten kestikten az bi süre sonra lekelenme geçti
İçinizi ferah tutun maalesef oluyor böyle şeyler Rabbim kucaklarımıza aşmayı nasip etsin
Ayyy şuan var ya beni o kadar rahatlattiniz ki anlatamam. 2 bebeğimi kaybettim haftalardayim aynı şeyi yasayacam diye ödüm kopuyor

Ayyy şuan var ya beni o kadar rahatlattiniz ki anlatamam. 2 bebeğimi kaybettim haftalardayim aynı şeyi yasayacam diye ödüm kopuyor
Anlıyorum seni kafanı oraya takma gidip gelip tuvalete kontrol edip durma daha cumartesi yaşadım aynı durumu hastaneye koştum çünkğ baya kan boşaldı bnden de ama doktor o kadar rahattı ki olabilir dedi lekelenme devam etmesi de normal dedi ilacı kesti çok şükür geçti Allah yardımcımız olsun stres yapma dicem ama yapcan:sopa:O yüzden kafanı dagıtcak biişiler bulmalısın acilen
Güzel haberlerini bekliyorum inşaallah

Anlıyorum seni kafanı oraya takma gidip gelip tuvalete kontrol edip durma daha cumartesi yaşadım aynı durumu hastaneye koştum çünkğ baya kan boşaldı bnden de ama doktor o kadar rahattı ki olabilir dedi lekelenme devam etmesi de normal dedi ilacı kesti çok şükür geçti Allah yardımcımız olsun stres yapma dicem ama yapcan:sopa:O yüzden kafanı dagıtcak biişiler bulmalısın acilen
Güzel haberlerini bekliyorum inşaallah
Şimdi doktorla konuştum ilacı kesmedi bana kan sulandiriciya devam dedi

6haftalık hamileyim 1 gün arayla kanamam oluyor. Tüp bebek ile hamile kaldım. Doktor daha kese için gelme erken demişti cumartesi gideceğim. Bu şekilde kanama yaşıyor musunuz

6haftalık hamileyim 1 gün arayla kanamam oluyor. Tüp bebek ile hamile kaldım. Doktor daha kese için gelme erken demişti cumartesi gideceğim. Bu şekilde kanama yaşıyor musunuz
Ben 1 kez pihtili kanama oldu oda dün çok şükür birşey olmadı çok küçük bir kanama alanı varmış o yüzden olmuş. Fakat 6 hafta da bebekte görünür kese de

X