Kan tahlilinde değer düşük çıktı ama hamile olabilir miyim?

kızlar bugün doktora gidiyorum dua edin bana inşallah kese görünür 6+2 günlük hamileyim ama benimki geç döllenme oldu inşallah ultrasonda görünür dua edin öglen sonucu yazarım s.a

kızlar doktora gittim kese göründü 5mm miş 4 haftalık dedi haftaya tekrar gel kese büyümüşmü bide kalp atışina bakalım dedi ama ultrason resminden hiçbirsey anlasılmıyor ve görünmüyo doktor nasıl gördü anlamadım ben bakıyorum kese falan görmüyorum benım ılk hamılelımde baya baya resimde bir siyah boşluk görünüyodu ama bu resimde görünmüyo birsey anlamadım ben... bakalım haftaya daha iyi olur inşalllah saglıklı bır hamılelık olur inşallah

kızlar doktora gittim kese göründü 5mm miş 4 haftalık dedi haftaya tekrar gel kese büyümüşmü bide kalp atışina bakalım dedi ama ultrason resminden hiçbirsey anlasılmıyor ve görünmüyo doktor nasıl gördü anlamadım ben bakıyorum kese falan görmüyorum benım ılk hamılelımde baya baya resimde bir siyah boşluk görünüyodu ama bu resimde görünmüyo birsey anlamadım ben... bakalım haftaya daha iyi olur inşalllah saglıklı bır hamılelık olur inşallah

Hadi gözün aydın, sağlıkla evladını kucağına alırsın inşallah. Darısı bize olsun.:KK19:

Seninle aynı canım bebeklerimiz bende 5+4 te gitmiştim
kese 8 mm dedi ama ben ultrasonda gördüm net bi şekilde
haftya çarşambada gidicem inşallah bebeğimi görücem
Allah bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah

Adet gecikmesinin ertesi gunu idrar testinde ,hemen beliren ,ancak kontr l cizgisi kadar koyu olmasa da acik pembe cizgiyi gordum.ertesi gun testi tekrarladim daha da koyulasti cizgi .gecikmenin 4.gunu kan testi yaptirdim degerim 5.62 cikti.ertesi gunde regl oldum zaten.bu yasadigim kimyasal gebelik midir?gebelik olmasA kan da 5,62 gibi bir deger cikar mi ,0 larda olmasi gerekmez mi?ve idrar testlerim de pozitifti silik cizgi falan da degil bariz ackk pembe cizgiler 3 testte de.internetten bi dr sordum,bence kimyasal gebelik degil kan degriniz dusuk cikmis yazmis.zaten gecikmenin 5. Gunu regl oldum 4. Gunu test yaptirdim deger bu yuzden dusuk cikmistir saniyorum,belki onceki gunlrrde daha yuksekti.cok arastirdim bu konuyu su an kanamam oldugu icin dr da gidemiyorum.

X