Kanal tedavisi bilgileri ve ...Paylaşalım

Ay kizlar Bende dişçi fobisi var bir keresinde şiddetli ağrıyla doktora gittim kokte iltihap oluşmuş antibiyotik verdi kullandım bitti tekrar gittiğimde etkisi olmadigini bir yüksek dozla tekrar ettik bitirdim ama o zaman çalışıyordum gittiğim yer farklı bir yerdeydi uzak yani o yüzden yakında özele gittim iltihap olduğunu gördü kanal olacak dedi bir anestezi iğnesini doktor resmen arkasında saklayipta gelmişti yanıma korkmiyim diye baya uğraş sonucunda ikna edip işleme baslamisti fakat işlem ortasında kanal açılmıyor dedi çekmek zorundayım dedi iltihaplı dişi çekti ve kök uzunlugundan dolayı besleme kanalında olduğunu bu yüzden çok kanamam olduğunu öğrendik 2gun kan kustum 10gune kadar ise gidemedim acıdan ve verdiği reçete de mentollü gargara vardı kendi ugrasimizla etkili ağrı kesiciler bulup onlarla dindiriyorduk fobim binlerce kere katlandı yani dünyam kararmisti resmen...
Bilmediğiniz doktorlara gitmeyin bacılar dış tedavisi berbat bir şey bu sebeple sizi dahada mundar etmelerine izin vermeyin...

Merhaba benimde dişime kanal tedavisi yapılacak fakat korktuğumdan dolayı gitmeye çekiniyorum çok acı oluyormu

X