Nişan Karamelin nişanı böle bişi olcak :)

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
senin konunu okudum ve bende bi konu açtım fikir için ..

maşallah ne kadar özençlisin bende fikir istiyorum napsam acaba konum nişan için yer bi bakabilirmisin ...bana ilham verdin umarım bende bu fikir ile maddiyat yüzünden hevesimi kırmam..hemen yer konuşucam kişi sayısı verip pasta falan araştırcam ayy çok heyecanlandım inş.herşeyi ile uygun biyer bulur ve en önemlisi ailemi ikna edebilirm çünkü onlar para gidicek diye korkuyorlar

canım çok güsel düşünmüşsün herşeyi,en ince ayrıntısına kadar..mutluluklar dilerim,Allah tamamına erdirsin inş.:KK16:

organizasyon süper, mutluluklar canım :-)

Teşekkürr ederimm.. Hazırlıklara başladım bakalım nası bişi olcak :)

dışarıda yap daha iyi böyle ev nişanı mı olur

Ben yaptım olacak Karamel ağaoğlu :KK76: 25 kişi için dışarda eğlence yapamam valla evde o lsun bitsin alırım eşimi gençleri dışarı eğlenceye oh miss :21:

canım çok güsel düşünmüşsün herşeyi,en ince ayrıntısına kadar..mutluluklar dilerim,Allah tamamına erdirsin inş.:KK16:

Aminn teşekkür ederim, darısı tüm isteyenlerin başına :KK16:

karamellllllllllllll öncelikle 41 kere maşallah sana:nazar::nazar::nazar:

fikirlerin harika benimdeekimin sonunda nişanım olucak aynı seninki gibi evde ve bende değişik ne yapabilirim diye düşünürken Allah karşıma seni çıkardı:KK1:

nişan kurabiyesi fikrine bayıldım internetten bi sürü site buldum bununla ilgili senin dediğin yerlerde konuştum ama model olarak bi türlü beğenemiyorum aslında hepsini beğendim sen fatoskurabiyeden hangisini yaptırıyosun ??

senin nişan 8 ekimdeymiş nişanda yapılması ve yapılmaması gerekenleri daha ayrıntılı yazarsan seviniriz:KK3:

daha değişik fikirler gelirse aklına mutlka yaz he bide diğer bi arkadaş ayrı bi konu açmış içinde gelin ve damadın kadehleri geliklik ve damatlık şeklinde ben onlardanda bakmayı düşünüyorum sende bak mutlaka

tekrar fikirlerin için teşekkürler tatlımmm:KK54:

karamellllllllllllll öncelikle 41 kere maşallah sana:nazar::nazar::nazar:

fikirlerin harika benimdeekimin sonunda nişanım olucak aynı seninki gibi evde ve bende değişik ne yapabilirim diye düşünürken Allah karşıma seni çıkardı:KK1:

nişan kurabiyesi fikrine bayıldım internetten bi sürü site buldum bununla ilgili senin dediğin yerlerde konuştum ama model olarak bi türlü beğenemiyorum aslında hepsini beğendim sen fatoskurabiyeden hangisini yaptırıyosun ??

senin nişan 8 ekimdeymiş nişanda yapılması ve yapılmaması gerekenleri daha ayrıntılı yazarsan seviniriz:KK3:

daha değişik fikirler gelirse aklına mutlka yaz he bide diğer bi arkadaş ayrı bi konu açmış içinde gelin ve damadın kadehleri geliklik ve damatlık şeklinde ben onlardanda bakmayı düşünüyorum sende bak mutlaka

tekrar fikirlerin için teşekkürler tatlımmm:KK54:

Teşekkür ederimmmm :KK17:
Evde olacak diye üzülen bozulan küsen bi sürü bayan gördüm burda o yüzden böyle bişiler araştırıp keyifli hale getirebilirim diye düşündüm işte, işine yarayan bişeyler gördüysen ne mutlu bana :KK16: Nişan kurabiyesi 9 numaralıydı sanırım üstünde isimler ve tarih yazıyordu pembe renk ama o diğerlerine göre biraz daha büyükmüş o yüzden beyazlara geçmeyi düşünüyorum emin değilim henüz :kk77: Cupcake konusunda emin değilim henüz vazgeçebilirim :26: yemesi zor olur diyenler oldu ondan da emin değilim :26: belki havuç ve çikolata toplarına ağırlık verebilirim.

Yarın ikramlık kürdanlarım bitmiş olcak. onların fotoğraflarını koyabilirim :KK17:
Nişanımı bi atlatayım hemencecik doldurucam buraları :81:

Bahsettiğin konuya bakmaya gidiorum ben damtlık gelinlik kadehlerine..

tekrar teşekkür ederim stop :KK17:

senin seçtiğin nişan kurabiyeside güzelmiş ama sanırım ben biraz daha gelin ve damadı simgeleyen esprili renkli şeylerden hoşlanıyorum nikah kurabiyerleri kısmındaki 1 nolu kurabiyeyi beğendim :KK3:

bide başka markalarada baktım kafam karıştı açıkçası ama fatoskurabiyede paketleme ve kurabiyelerin görüntüsü daha kaliteli geldi sanki

bide sen kurabiyelerin tanesini ne kdra aldın sölemessen problem değil sadece bilgi amaçlı sordum:KK1:

ya akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler nişan yastığıda bak mutlaka yüzüklerin koyulucağı yastık hoş bi görüntü kesinlikle

ay daha bi sürü şey üretmek istiyorum :KK1:

maşallah bizeee:nazar:

senin seçtiğin nişan kurabiyeside güzelmiş ama sanırım ben biraz daha gelin ve damadı simgeleyen esprili renkli şeylerden hoşlanıyorum nikah kurabiyerleri kısmındaki 1 nolu kurabiyeyi beğendim :KK3:

bide başka markalarada baktım kafam karıştı açıkçası ama fatoskurabiyede paketleme ve kurabiyelerin görüntüsü daha kaliteli geldi sanki

bide sen kurabiyelerin tanesini ne kdra aldın sölemessen problem değil sadece bilgi amaçlı sordum:KK1:

ya akıl akıldan üstündür diye boşuna dememişler nişan yastığıda bak mutlaka yüzüklerin koyulucağı yastık hoş bi görüntü kesinlikle

ay daha bi sürü şey üretmek istiyorum :KK1:

maşallah bizeee:nazar:

Gelin damat temasından özellikle kaçtım düğüne bol bol kullanmayı düşünüyorum çünkü. Bide nikah düğünden 3 ay önce olcak bnm . düğünde iki şehirde bi de köyde 3 yerde olcak. o yüzden gelinlikten bezme ihtimaline karşılık şimdilik uzak duruorum ondan :KK1:

Ben mail ile bilgi almıştım 3TL dedi kurabiyelere. Yalnız 9 numara büyük die 4tü yada 5 mi ne azıcık farklıydı :44:

nişan yastığı da hoşuma gitmeye başladı ama bnm nişan tepsim var. yeni almadım evde olcak die kuzenimin tepsisini kullanıcam bi yerlerde fotosu vardı daha önce yüklemiştim sanki ya :26: bulursam link atarım..

maşallah bize maşallah :nazar:

X