kardeşimin nişanlısının ailesi

kardeşimin tek konma gibi bir düşüncesi olamaz hiç mevzusu olmamıştı daha önce mesela kardeşim balıkesir merkezde oturuyor orada çalışıyor ama kirada oturuyor babam da daireleri kiraya verdi herkes kendi ayakları üzerinde dursun diyor babam
Onu bilemem ama kardeşinin aşkı mı salaklığı mı ne dersen artık sizin ailede daha çok soruna sebep olacağa benziyor.

Kadın haklı olabilir. Gerçekten aileniz sizi daha çok seviyor olablir çünkü kardeşinizin evlat olsa sevilmez bir tarafı var. Allah size sabır versin inşallah.
evet kardeşimle yıldızımız hiç barışmıyor hiç sevmiyor beni sürekli ailem akrabalarım ona beni örnek gösterdiği için görüşmüyoruz

kızlar merhaba çok kötü moralim bozuk ne yapacağım bilmiyorum .
benim kardeşim geçen sene nişanlanmıştı ayrılmışlardı kız kardeşimi terk etmişti askerdeyken sonra nasıl olduysa yeniden barıştılar .
kızın ailesinin bazı söylemlerini duydum kalbim acayip kırıldı .
kızın annesi teyzeme orion da miras alacak babasından tüm mal benim damada kalmayacak o yüzden istemiyorum ben diyormuş.
annem de daha evlenmeden miras peşine mi düşmüş ailesi istemiyorum ben bu kızı diyor kardeşimle kavga etmişler.
annem kızın annesini arayıp benim 2 tane çocuğum var tabi orion da mirasçım oda benim çocuğum siz ne konuştuğunuzu bilmiyorsunuz filan gibi tartışmışlar kızımı atıp tüm malımı oğluma mı vereyim ne istiyorsunuz gibi kavga etmiş kadın yüzsüz gibi oriona da pay verip damada mı yedireceksin yani diyor annemde oğluma verip senin kızın mı yesin demiş kadının zoruna gitmiş heralde akşamına kız kardeşimi tekrardan terk etti

hayır birde kardeşime ailen seni değil ablanı daha çok seviyorlar sürekli o ne isterse yapıyorlar diye bana karşı dolduruyor ne yapayım ben zorla kötü görümce yapacak beni

kıza da bişey demek istemiyorum kardeşim çok seviyor çünkü.

ne yapayım ben
Ne kdar ayıp. Kim öle kim kala, bunlar daha şimdiden miras para derdine düşmüşler. Afedersiniz kardeşiniz de evlenecek kadar e*ayiyse evlilik sözleşmesi falan yaptırtın. Bu çirkef aileyle evlilik çok sürmez gibi, evliyken de sonrasından da iliğini kuruturlar😃

Ne kdar ayıp. Kim öle kim kala, bunlar daha şimdiden miras para derdine düşmüşler. Afedersiniz kardeşiniz de evlenecek kadar e*ayiyse evlilik sözleşmesi falan yaptırtın. Bu çirkef aileyle evlilik çok sürmez gibi, evliyken de sonrasından da iliğini kuruturlar😃
haklısın da üzerine birşey yok kardeşimin sadece arabası var

kızlar merhaba çok kötü moralim bozuk ne yapacağım bilmiyorum .
benim kardeşim geçen sene nişanlanmıştı ayrılmışlardı kız kardeşimi terk etmişti askerdeyken sonra nasıl olduysa yeniden barıştılar .
kızın ailesinin bazı söylemlerini duydum kalbim acayip kırıldı .
kızın annesi teyzeme orion da miras alacak babasından tüm mal benim damada kalmayacak o yüzden istemiyorum ben diyormuş.
annem de daha evlenmeden miras peşine mi düşmüş ailesi istemiyorum ben bu kızı diyor kardeşimle kavga etmişler.
annem kızın annesini arayıp benim 2 tane çocuğum var tabi orion da mirasçım oda benim çocuğum siz ne konuştuğunuzu bilmiyorsunuz filan gibi tartışmışlar kızımı atıp tüm malımı oğluma mı vereyim ne istiyorsunuz gibi kavga etmiş kadın yüzsüz gibi oriona da pay verip damada mı yedireceksin yani diyor annemde oğluma verip senin kızın mı yesin demiş kadının zoruna gitmiş heralde akşamına kız kardeşimi tekrardan terk etti

hayır birde kardeşime ailen seni değil ablanı daha çok seviyorlar sürekli o ne isterse yapıyorlar diye bana karşı dolduruyor ne yapayım ben zorla kötü görümce yapacak beni

kıza da bişey demek istemiyorum kardeşim çok seviyor çünkü.

ne yapayım ben

Sizin butun konulariniz neden boyle degisik ya 🙄

X