Karın Germe Ameliyatı

Merhaba geçmiş olsun. Ameliyattan memnun musun acaba ? Çok iz kaldı mı ? Bende düşünüyorum doktor arıyorum
Çok memnunum iz tabiki var gitmesi de zaman alıcak yalnız meşakatli bir bakımı var ben sabah akşam kantaron yağı ile masaj haftada 2 lenf masajı sabah akşam contractubex medesckol rifocin dönüşümlü kullanıyorum bazı yerlerde dikiş izi beyazladı sadece çizgi gibi ama orta kısımda iyileşme geç oluyormuş orası kırmızı ve izi baya belli bu izlerin geçmesi uzun zaman alıcak ama geçicek inşallah birde silikonlu bant kullanıyorum izler için

Merhaba bende ameliyat olucam ilk hafta nasıl geçiyor
İlk hafta zor ama sonrası yavaş yavaş iyileşiyosunuz lipo varsa +bir zorluk oluyor sadece karıngerme olsa bile o kasların dikimi ağrı yapıyor tabi kişiden kişiye değişir çok kolaydı diyip kimseyi kandırmak istemem ben öyle diyenlere inanıp girdim ameliyata sonra gördüm günümü her güzel şeyin bir bedeli olduğu gibi burnunda bedeli bu ilk bir hafta dişinizi sıkın gerisi kolay geçiyor

merhabalar ben şu an için araştırma aşamasındayım bir dr ile görüştüm 5 kg vermelisin dedi iç yağlanmam oldugunu dusunuyor yani iç organlarımın cevresınde sebebini sordugumda sonuctan cok memnun kalmazsın diğer turlu dedi yani dedim veriyorum kilo ancak tekrar alıyorum ve bolgesel karın bolgemden cok fazla alıyorum deri fazlalığım var ancak vucuduma genel bakıldığında en fazla yağlanma karın bolgemde normal kılodada olsam belım hep kalın benım bacaklar 38 bel 44 oluyor neredeyse abes yani bu durumdan cok sıkıldım zayıfladıgımdada butun vucudum zayıflıyor gobek oyle duruyor yıne insulın dırencımde var cok aç kalamıyorum ancak çok yiyen biriside değilim ufak tefek kacamaklarım oluyor zayıflamak sorun değil ındıgın kıloyu korumak asıl mesele. 72 kg boyum 1.65 dr oyle konusunca e ben yıne bıraz alırsam yıne gobegım cıkacakmı dıye dusundum yanı ozaman hıc bu kadar eziyete katlanmayayım oldum:KK43:

merhabalar ben şu an için araştırma aşamasındayım bir dr ile görüştüm 5 kg vermelisin dedi iç yağlanmam oldugunu dusunuyor yani iç organlarımın cevresınde sebebini sordugumda sonuctan cok memnun kalmazsın diğer turlu dedi yani dedim veriyorum kilo ancak tekrar alıyorum ve bolgesel karın bolgemden cok fazla alıyorum deri fazlalığım var ancak vucuduma genel bakıldığında en fazla yağlanma karın bolgemde normal kılodada olsam belım hep kalın benım bacaklar 38 bel 44 oluyor neredeyse abes yani bu durumdan cok sıkıldım zayıfladıgımdada butun vucudum zayıflıyor gobek oyle duruyor yıne insulın dırencımde var cok aç kalamıyorum ancak çok yiyen biriside değilim ufak tefek kacamaklarım oluyor zayıflamak sorun değil ındıgın kıloyu korumak asıl mesele. 72 kg boyum 1.65 dr oyle konusunca e ben yıne bıraz alırsam yıne gobegım cıkacakmı dıye dusundum yanı ozaman hıc bu kadar eziyete katlanmayayım oldum:KK43:
Selamm benim meme estetiği olduğum doktorda ablam karın germe olmustu benden önce ablam 163 boy 74 kg ile oldu lipo ile birlikte gayet de güzel oldu aslında

Heerkese merhaba 🌸 güncelleme yazısı için geldiim. Ameliyat olalı 1 ay 16 gün oldu. 1 haftadır her şeyim eski haline döndü diyebilirim. Göbeğimdeki, scardaki dikişler düştü. Gerilme ve ödem %90 oranında yok oldu. Artık dik yürüyebiliyorum çook şükür🤩 spora da başlayabilirim iç dikişlerimin iyileştiğini hissediyorum çünkü çok rahat bir şekilde öksürüp hapşırabiliyorum. Karnım şuan ameliyattan çıktığımdan çook çooook daha güzel oldu kii tam halini almasına daha 4.5 ay var şimdiden böyleyse o zamanı düşünemiyorum 💃🤩 ameliyat izim bir tık yukarda ve düz bir çizgi halinde değil kapanması için çamaşırımı yüksek bel giymem gerekiyor yalnızca sorunum bu ben daha aşağıdan istemiştim kii yıllardır göbekten sebep hep yüksek bel kullanıyordum düşük bel kullanmak istedim çünkü göbeğim yok artık🥹. Doktorumun asistanı zamanla aşağı düşeceğini söylüyor scar henüz yumuşamadı inşallah dediği gibi olur😊 Bu konuda benim de hatam oldu ameliyat öncesi kesi yerinin nerde olması gerektiği hakkında hocamla konuşmadım olmak isteyen arkadaşlarım bunu dikkate alabilirler. contracrubex sabah-akşam, gün içinde 2 kere de anacığımın yaptığı sarı kantoron yağını izlerime sürüyorum renginde açılma var ama hala bordo/mor renginde bunun ten rengini alması da toplam 1 yılı sürecek. Bundan sonra kalan minik ödemlerim ve yaranın ten rengini alma süreci var. Şimdilik sürecim bu kadaar☺️ Bu ameliyatı olmak isteyen arkadaşlarımın sorularını seve seve cevaplayabilirim🌸
Merhaba bende karın ameliyatı ve basen vaser oldum 4. Günüm herşey harika rahatca eve dolaşabiliyorum dik yürüyebiliyorum çok şükür yapan hocada çok önemli

Herkese merhabalar yeniden 🙏🏻 uzun süredir girmedim buraya konu güncellemesi yapmaya geldim😊 1 Mayıs 2022 tarihinde karın germe ameliyatı olmuştum Op Dr Yağmur Reyyan Erol’a. Ameliyatımın üzerinden 8.5 ay geçti. Dikişlerim kalın, yamuk ve yukarıda maalesef dikişi kapatmak için iç çamaşırımı hep yukarıda kullanmak zorundayım😕 Doktorum bunun benim cilt yapımla alakalı olduğunu söyledi fakat sezeryan dikiş izim incecikti ve hiç belli bile olmuyordu. Şimdiki karın germe izim tam anlamıyla fiyasko🤦🏻‍♀️ Meme protezi + silikon ameliyatı da olacağım yazdan sonra. Mecbur karnımdaki ize scar revizyon olacağım. Hadi kalın olması benim tenimle alakalı bir durum, sezeryan izim neden incecikti. Onu da geçtim dikiş neden yamuk👀 Karnımdan çok memnunum, göbek deliğimi de çok güzel yaptı tam istediğim gibi badem göbek deliğim oldu fakat iz de çok önemliymiş bu süreçte ve büyük hayal kırıklığı yaşadım malesef şimdi revizyon olmak zorundayım.. Son gelişmeler bu şekilde. İstanbul’da meme estetiği için önerileriniz varsa açığım hanımlar özellikle iz konusunda profesyonel doktorlar tercihim olacak 🙏🏻🌸🌸

Herkese merhabalar yeniden 🙏🏻 uzun süredir girmedim buraya konu güncellemesi yapmaya geldim😊 1 Mayıs 2022 tarihinde karın germe ameliyatı olmuştum Op Dr Yağmur Reyyan Erol’a. Ameliyatımın üzerinden 8.5 ay geçti. Dikişlerim kalın, yamuk ve yukarıda maalesef dikişi kapatmak için iç çamaşırımı hep yukarıda kullanmak zorundayım😕 Doktorum bunun benim cilt yapımla alakalı olduğunu söyledi fakat sezeryan dikiş izim incecikti ve hiç belli bile olmuyordu. Şimdiki karın germe izim tam anlamıyla fiyasko🤦🏻‍♀️ Meme protezi + silikon ameliyatı da olacağım yazdan sonra. Mecbur karnımdaki ize scar revizyon olacağım. Hadi kalın olması benim tenimle alakalı bir durum, sezeryan izim neden incecikti. Onu da geçtim dikiş neden yamuk👀 Karnımdan çok memnunum, göbek deliğimi de çok güzel yaptı tam istediğim gibi badem göbek deliğim oldu fakat iz de çok önemliymiş bu süreçte ve büyük hayal kırıklığı yaşadım malesef şimdi revizyon olmak zorundayım.. Son gelişmeler bu şekilde. İstanbul’da meme estetiği için önerileriniz varsa açığım hanımlar özellikle iz konusunda profesyonel doktorlar tercihim olacak 🙏🏻🌸🌸
Merhaba, ödemleriniz ne zaman inip son halini aldı karnınız acaba? Fotoğraf gönderme şansınız var mı?
Ben de 1,5 ay önce oldum, halen şişliğim var. Gerginlik olacağını biliyordum ama ödem ne kadar sürer acaba?
Ve korse ne kadar kullandınız?

Merhaba, ödemleriniz ne zaman inip son halini aldı karnınız acaba? Fotoğraf gönderme şansınız var mı?
Ben de 1,5 ay önce oldum, halen şişliğim var. Gerginlik olacağını biliyordum ama ödem ne kadar sürer acaba?
Ve korse ne kadar kullandınız?
Merhaba. Korse 1.5 ay kullandım. Karnımın son halini alıp ödemlerimin inmesi ameliyat üzerinden 6. ay sonra oldu. Şiş olması normal merak etmeyin. 1.5 ay ameliyatlı fotoğraflarıma bakıyorum duba gibi şiş🙈 şimdi karın kaslarım gayet belirgin sporcu karın tipini aldı. Merak etmeyin zamanla oturacak sabır gerekiyor biraz sonuç için.

X