Karın germe , diastazis rekti ve meme diklestirme sürecim

hanımlar 27.günüm de belimin yan kısımları lipo yerleri ağrımaya başladı birdenbire
ağır da iş yapmadım ama sizde de oldu mu bu tarz ağrılar korkuyorum
Bende göğüs yanlarımda dren yerlerim yanıyor gibi ağrıyor aynısı mı bilmiyorum

korsemi değiştirdim çok sıcak hava korse kışlık gibiydi mahvoldum yaa daha 3 haftam var çıkarmaya

dik yürüyemiyorum deniyorum ama vücudum izin vermiyor inşallah böyle kalmam
Bende öyle kalcam sanıyordum. Fizik tedavi pilates vs ye gideyim dedim hatta. Ama 25. Gün itibariyle yavas yavas düzeldim. Korkma kalmıyorsun öyle 😄🤭

hanımlar 27.günüm de belimin yan kısımları lipo yerleri ağrımaya başladı birdenbire
ağır da iş yapmadım ama sizde de oldu mu bu tarz ağrılar korkuyorum
Geçmiş olsun , çok normal sebebini bulamamakla birlikte aynı işlemler bende de var aynı yerlerim ara ara ağrıyor benimde
Dik durmayı da sanırım 30 31. Günlerde başarmıştım ben karnım izin vermiyordu çünkü
Bir müddet sonra yeniden eğik durmaya başlıyor insan , kaslar kısalıp küçüldükçe vücut aşağı doğru çekiyor

Geçmiş olsun , çok normal sebebini bulamamakla birlikte aynı işlemler bende de var aynı yerlerim ara ara ağrıyor benimde
Dik durmayı da sanırım 30 31. Günlerde başarmıştım ben karnım izin vermiyordu çünkü
Bir müddet sonra yeniden eğik durmaya başlıyor insan , kaslar kısalıp küçüldükçe vücut aşağı doğru çekiyor
ah genelde 2 .hafta da dik yürüyenleri görünce üzülüyordum, ben de mi sorun var diue kaygılanıyor insan
teşekkür ederim yorumunuz için🤗

ah genelde 2 .hafta da dik yürüyenleri görünce üzülüyordum, ben de mi sorun var diue kaygılanıyor insan
teşekkür ederim yorumunuz için🤗
Ahahhahahahaaa o benim ama dikişlerim açılır diye korkumdan kendimi eğik yürümeye zorladım

spora ne zaman başlayabiliyorum bende 8 kilo fazla var ameliyat sonrası 5 güne kadar fazla kilom yoktu sonra birden katlanarak arttı 30 gün oldu ameliyat olalı

X