KARIN GERME ,MEME TOPARLAMA ve BACAK KOL SIRT GIDI LİPO AYNI ANDA YAPTIRAN VAR MI?

Dr bana 5.gunden sonra çok daha iyi hissedeceksin demişti dediği gibi oldu 10.gunde de insana bir gaz geliyor ooo çok iyiyim ben diye ama hala dikkat ediyorum.ben köşenin icine atlet giydim baya rahaltlatti beni ameliyat a girerken 58.8 idim dün 56.1 idim bugün gene 58😆😆😆 benim de vücut şaşkınlık içinde
Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun
🙏Çok merak ettik kolaylıkla gectimi bende meme dikleştirme ve karın germe istiyorum ve izmirdeym fiyat bilgisini net olarak ogrenebilirmym

Ben bugun 2 doktordan fiyat aldim. İstanbulda yasiyorum. Buradaki hekimler, diger illere gore 2 hatta bazen 3 kati fiyat veriyorlar 🙄
Huseyin kandulu karin germe + karin bel sirt liposuction icin 160bin dedi 🤦‍♀️
Fatih dagdelen karin germe + karin bel sirt liposuction icin 8500 “EURO” dedi 🤦‍♀️
Bunlar nasil rakamlar yaaaaa 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
Evet bende araştırıyorum iyice fiyatlar tavan yapmış az önce bi dr görüştüm sadece lipo karım germe 55 bin dedi 🙄🙄

Güzel dilekleriniz için teşekkur ederim. ama buradan direkt doktor adı vermem etik değil.

bu arada arkadaşlar dikkatli olun !
Bana mesajla direkt doktor öneren, doktorun numarasını dağıtan! @papatyalidays ' üye bence doktor reklamı yapan biri.
bu kadar memnun olduğu ameliyat sonrası dikiş izlerini paylaşmasını rica etmiştim kendisi beni sapık olmakla suçlamış. Diğer üyelerle ameliyat izlerimi paylaşmamı da '' kötü örnek dikişleri paylaştığım için aşağılamış '' mesajında :))
Ben kendisinin gerçekten ameliyat olan bir hasta olduğuna inanmadım. Doktor reklamı yapan biri olduğunu dusundurdu.
Ben bir kere inandım yandım.Siz yanmayın. Suan hala ameliyatın komplikasyonlarıyla yaşıyorum. Sizleride uyarmak istedim.
Rica etsem özelden yazabilirmisiniz?

arkadaşlar, çok yağım olmadığı için sadece 1,5 kg yag almış doktorum. dikişlerim göbeğim çok güzel ama hala kalın geliyor bana belim sanki hiç yağ alınmamış gibi hissediyorum. normal mi bu
birde korsenin askısı çok canımı yakıyor ne sürebilirim sizce pişk oldular
Ben de 29 Ağustos oldum hala karnım var gibi lipo pek yapılmadı çok az

Ben meme dikleştirme toparlama ve karın germe oldum çok çok az lipo kullanmış
Göğüslerim protez gibi hoca prof. Beylikdüzünde
Meme konusunda çok başarılı
Ağrım olmadı karın ve meme de
İç kaslarım boydan boya fermuar gibi dikildi hissedebiliyorum şuan normalleştim
40 gün oldu
Sadece çok ince değilim
Cildim çatlak ve ince yapısından gerginde olsa oturunca parça var gibi olabiliyor
Cilt yapısı çok önemli

Şuan 55.gündeyim belim inceldi göğüs altımda ama karnım hala yüksek 5-6 cm kadar
Eskisi kadar yüksek olmasada yüksel
Yememe dikkat ediyorum belki ondan
Siz de durum nedir

Merhaba
62.000₺ ödedim meme silikon+dikleştirme+karın germe +3 bölge lipo
Bugün 4.günüm ağrım var şu an dikişlerim sızlıyor dün korsemi çıkarıp baktım görüntü hoşuma gitti baya dikişler özellikle çok orantılı

Merhaba
62.000₺ ödedim meme silikon+dikleştirme+karın germe +3 bölge lipo
Bugün 4.günüm ağrım var şu an dikişlerim sızlıyor dün korsemi çıkarıp baktım görüntü hoşuma gitti baya dikişler özellikle çok orantılı

Fiyatlar şuan çok arttı

Benim 3.5 ay oldu

Lenf direnaj masaj önemli bu aşamadan sonra
Ödemler için
Ayak masajı yaptırıyorum refleksoloji
Ve karnıma yağlarla bazen kendim yapıyorum

buyrun o aptal benim!..
9 saat sürmüş ameliyatım. ( kol germe+lipo+ meme kucultme+dıkleştirme+karın yağ+lipo germe ameliyatı + bacak lipo+germe ameliyatı ) Sonuç? Giden param ve olmayan kol + karın + bacak + yamuk ve iyileşmeyen dikişler+yağlar...

kombine ameliyatları '' tek seferde yaparım '' diyen doktorlardan kaçın! arkanıza bile bakmadan kaçın. beni zamanında uyarmışlardı ben dinlemeyip doktora guvenmiştim hayatımın hatasını yaptım. siz yapmayın! tek seferde en en fazla 2 işlemi aşmayın. sonra benim gibi forum koşelerinde yazıp çizersiniz böyle aman diyeyim.
Doktor çok önemli kombinde başarılı olan hocalar var ama sizinde baya fazlaymış

Doktor çok önemli kombinde başarılı olan hocalar var ama sizinde baya fazlaymış
merhaba ben de 7 hafta önce 360 derece karın germe silikon protez ve popoya doku transferi ameliyatı oldum. kombine ameliyatı tavsiye etmiyorum doktorun iyisi bir şekilde yapar ama iyileşme süresinde hareket etmek hatta uyumak bile aşırı zor oluyor. komplikasyon riski de artıyor. her yeri bir arada yaparım diyen doktor kendi becerisine göre konuşuyordur
hastanın sağlığına göre değil.

Özelden yazdım canım doktorumu evet ben çoooook memnunum açıkçası dikiş orantısı çok hoşuma gitti karın germede korkum vardı ya dikişim yamuk olursa vs diye ama işçiliği çok güzel doktorumun
Merhaba sizden ricam Doktorunuzu bana yazabilirmisiniz karın germe ameliyatı olmak istiyorum 5-6 ay geçmiş şu anda dikiş ve son durumunuz hakkında bilgi verebilirseniz çok geçmiş olsun

Bende hep kombin aneliyat olsun bitsin düşüncesindeydim ama zamanla bu fikrimden vazgeçtim. Başta şu sebep , doktor 3-4 saat ayakta 1 max 2 bölge çalışması ayrı 8 -9 saat 2 den fazla çalışması. İnsan sonuçta 9 saat ayakta n biliyim bana korkutucu geliyor. Bir de tek karın ve lipo olmana rağmen zorlandım ve hiiiiç kendimden bu kadar güçsüz olmayı beklemezdim güle oynaya girdim ameliyata.. artık anestezi teknikleri de çok gelişti , çok bölge varsa bölünmeli ameliyatlar. Tabi yurtdışı vs hast mecbur yapıyorlar ama bnm fikrim bu😇

Kalın görünme mevzusu malesef çok sıkıcı. Gayet zayıf bir kadınım , fakat hastaneden eve bi geldim 5-6 kilo fazlayım baskülde , ben şok. Doğal olarak bu ödem beli vs acayip kalın gösteriyor , allahtan biliyorum vucut tipimi ve bunların şişlik olduğunu. Ama gün gün dağılıyor ödem şiş vs.

arkadaşlar, çok yağım olmadığı için sadece 1,5 kg yag almış doktorum. dikişlerim göbeğim çok güzel ama hala kalın geliyor bana belim sanki hiç yağ alınmamış gibi hissediyorum. normal mi bu
birde korsenin askısı çok canımı yakıyor ne sürebilirim sizce pişk oldular
Merhabalar, umarım görürsünüz. Ben de içimi rahatlatmak için yazıyorum. On gün oldu benim olalı evet küçülme var ama karnım hala büyük baya:KK43: sizin nasıl oldu süreç içinde indimi? Lütfen cevap yazarsanız çok sevinirim çünkü ödem ödem diyorlar ama ne biliyim düz bir karnın ödemi ne kadar olabilir ki ? Benden de sizinki kadar yağ alındı açıkçası az geldi bana :KK43:

O karın büyüklüğü devam ediyor ama 25. Gün birden bel hattımda ki ödem gitti , düz şiş yamuktum resmen, hala şiş ama oyuntu çıktı .. bu konuda hiç endişem yok. Bariz ödem çünkü.yüzlerce kadın yazdı 6 ay dolmadan gerçek sın şekli görmek zor. Brn misal 1 yıl dedim kendime , üstün sabır ile bekliceksin.. 6 ay 1 yıl aralığında görcez son şekilleri, yeterki enfk. Kapmayalım yaralar iyi iyilşsin. Ödem kalıcı değil er yada geç gidecek 😉

X