Karınca yumurtası yağı kullanan var mı

Bende düşünüyorum lazer sonrası kullanmayı k kere kullandız ? Hangi bölgelere ? Lazerde dökülmeleriniz nasıl gidiyor
şöyle ben 5 seans aldım daha genital koltuk altı bitti yani çıkmıyor ama bacak ve kolda köseyim hala bi miltar kıl var dökülmeyen… bu yağı da her yere uyguluyorum ama bence yüze uygulanmamalı çünkü kabartılar oluyor küçük komedon gibi tabi geçiyor da anlık bi oluşuyor 1-3 güne geçiyor

şöyle ben 5 seans aldım daha genital koltuk altı bitti yani çıkmıyor ama bacak ve kolda köseyim hala bi miltar kıl var dökülmeyen… bu yağı da her yere uyguluyorum ama bence yüze uygulanmamalı çünkü kabartılar oluyor küçük komedon gibi tabi geçiyor da anlık bi oluşuyor 1-3 güne geçiyor
Benimde genital en iyi giden yer bacak koltuk altı göbek yavaş ilerliyor oraya göre bacak tüm bacak mı giriyorsunuz üst bacakta dahil mi ? Lazer öncesi jiletle mi kısaltma yapıyorsunuz ?

Benimde genital en iyi giden yer bacak koltuk altı göbek yavaş ilerliyor oraya göre bacak tüm bacak mı giriyorsunuz üst bacakta dahil mi ? Lazer öncesi jiletle mi kısaltma yapıyorsunuz ?
tüm vücut benim ve jiletliyorum yüz ense hariç her yeri

Peki jilet üst bacak gibi bölgelerde çoğaltma yaptı mı oradaki kıllarınız nasıldı yoğun mu seyrekmişsin lazer öncesi
ya ben lazer yaptıracağım biraz kalınlaşsın lazerde tüylerim hızlı bitsin istedim ama üst bacağımda çok az kıl var kalınlaşmadı sadece şeyi fark ettim genital bölgede bazı yerlerde 2 kıl çıkabiliyor. ağda kullandığım zamanlar olmuyordu ma tabiki şuan 5.seanstan sonra genitalde kılım çıkmıyor o yüzden dert değil yaptıracaksanız. Ayrıca yüzümü de jiletliyordum eskiden sadece 2 günde bir görünür hale geldikleri için jiletlemek zorunda kalıyordum bu üzücü oluyordu lazerle kalın olanlar da azaldı

X