Karmaşık bir AŞKın icindeym..

Merhaba kızlar lütfen kendinizi benim yerime koyup okuyun yazcaklarm kafam cok karışık napcamı bilmiyorm ..
Ben Almanya'da yaşıyorum ve 2010 da bi çocukla tanıştım Facebook aracılyla ilk arkadastk 1 sene boyunca sonra 2011da sevgili olduk ve cok sey yasadm beni kaç kere aldattı okulum da senelerimi kaybettim onun üzüntüsünden yalanlarından aglamakdan artk kollarımı bile kesiyordum caresizlikten .. Ama onu asla bırakmadm herseye rağmen katlandım ona çünkü cok seviyordm dokunmadan görmeden sadece telefon ve mesajla onunla 2 sene böle devam etti aldatmalarla yalanlarla ve 2013 de B'ni terketti baska bi kz icin ama halen arıyodu seviyorm seni diye ama o kızıda bırakmıyordu B'nde kıza anlattm böle böle dedm beni aradığı ses kayıtlarını kıza yolladm ve ayrıldlar bana tekrar dönmek istedi B'nde o sıralar turkiyeye gelmeme 1 hafta kalmıştı kabl ettm... Ailemdn kimse bilmiyodu ablamda ona karşıydı sağlam ayakkabı dgl piçe benziyo diye ona ayrıldık konuşmuyoruz dedim ve turkiyeye gittiğim ilk gun buluşmak istedik ama bn rahat rahat dısarı cıkan biri degldm yalnz asla cıkamıyodm kuzenlerle 1 saat cıktık beni görmeye gelmişti aramızda 2 saat mesafe vardı konuştuk fln hersey iyi gidiyodu bi kac kez buluştuk tüm sorunlar hal olmuştu ama malesef trde gittimz yer kucuk bi yer oldugundan herkes herkesi tanıyodu ve bizi görmüşler köyde laf cıkmıs böle böl diye birgun ablamla carsıdayz ve Cafe'ye oturduk o geldi oldugum sehire ve ablama lavaboya gidicm dite cıktım onun yanına gittim ablam aradı sordu nerdesn gel cabuk diye söledm böle böle diye telefonu ona verdm ablam ne laflar saydı ve snra ablamın yanına gittik onunla beraber dedim 10 dk müsaade et vedalasymm gidelm eve beklemedi gitti evde herkese sölüycem diye B'nde sevgilimin yanında kaldım eve 2 saat sonra girtim eve herkes toplanms ablam herkese anlatmış eve geldigimde erkek kuzenim kapıda bekliyodu snra demek sn erkekle geziyosn diye küfürler yumruklar havada ucustu öle dövdüler ki beni saçlarımı tarıyamaz oldm günlerce yemek yemedm izin bana zehir olmustu tüm ailem arkamdan şerefimizi beş paralık ettin diye konuşuyorlardı kimse beni adam yerine koymuyodu lavobya gidince bile biri kapıda bekliyodu telefonda konusurm diye telefonumu herseyimi aldılar bnden ona ev telefonundan ulastm ... Snra bida gorusemedk ta ki bn almanyaya gidicegm gun havalanına gelip beni lavaboda beklemişti son kez sarıldık ağladık 10 dk gorusebldk.. Snra almanyaya geldm annem 5 ay konuşmadı benle :-( ama sevgilim o kadar ck değişti ki dövme yaptırdı heryeri bnm dövmem sırtıda bnm resimim kolunda ismim yüzk
Parmağında ismim sol kolu bnm dövmelermle doldu.. Beni görünce sevdigini anladm hic sözümden cıkmadı hic 1 sene boyunca aramızda Hc tatsızlık olmadı deli gibi asıkdı bana ama bn onun icin aileme rezil olmstm ve onla evlenmeme asla kimse razı olmazdı annem başda söledi vermem seni ona bitir aranda ne varsa diye... Öle böle buraya geldikten sonra 1 sene ck guzel gitti ilişkimiz ta ki bu sene Türkiye'ye geldigimde onunla gorusemezdm çünkü kimse beni bırdaha bırakmazdı yalnız öle bişey yaparm gene diye ... Trde ck sz mesajlasıyodk ilgim azalmıstı ona karsı diyodu bana cok mesaj atmassan Amca'nı babanı ararm diye hep tehdit savuruyodu B'nde orda yazamıyodm fazla intenetm yokdu ... Hep kıskançlık krizleri küfürler hersey vardi tehdit ve artk birgun onu istemediğimi anladm ve ayrıldım ondan her ne kadar zor olsada.. O aralar babamın kuzenin oglu var onla facedn mesajlasmaya basladk ve aynı gun buluştuk ablama söledim tabi akraba oldugu icin birşey demedi izin verdi konustk bi cafede oturduk falan meger gecen sene olanları oda duymus ... Ama onla konusmak o kdr iyi geldi ki seneler sonra gene böle bi heycan hissetm hemen ilk gunden ve gece oldu bana mesaj attı işte ck güzeldi bugn fln diye ve ablam Trdeki kuzenlerm onla buluşmadan önce hep ondan bahsediyorlardı ck yakısıklı cok iyi keske beraber olsanız falan diye ve cok tuhaf biz onla buluştunuz ilk gunün gecesine çıkmaya başladık ve hergn buluştuk ️K kadar mutlu ediyodu ki beni istedm herseyi yapıyodu ck ilgi goruyodm ve ona cok guveniyodm aile ici hep gidip geldikleri icin cogu akşamları işi bırakıp bize geliyodu beni görmek icin :) ve annesine babasına tüm ailesine söledi beraber oldugumuzu simdi beraberiz halen cok mutluyum cok mutlu ediyo yani adam gibi adam neyse o yalanı yok hata yaptığında bile sölüyor cok seviyorm onu ... Oda beni bunu hissediyormm :)
Ama eski sevgilim halen yazıyor seviyorm nolur dön diyor .. 4 senelik lişkimizi böle bitirme diyor ama içimden gelmiyo onunla tekrar beraber olmak şimdiki sevgilime haksızlık yapmak istemiyorm ciddi dusunuyorm ve onun icin herkesi cıkardmm...
Sizce yanlıs mı yaptm kızlar onunl ayrılmakla? Ve şimdiki sevgilimle beraber olmakla... Teşekkürler okudunuz icin
Sen bi adama asık ol dokunmadan sev falan adam icin sacını tarayamacak kadar dayak ye. Sonra ayrı ayrılır ayrılmaz birini bul onu da cok sev. Oda yetmiyormuş gibi hala da hata mı yaptım ayrılmazlar diye adamı duşun. Hey gidi yeni nesil askın da yalan sevdan da

X