Karşı komşu sapık mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gözünüz aydın kurtulmuşsunuz ama başta yaptığınız bana biraz tehlikeli geldi. Neyse ki kolayca çözülmüş sorun. Eşiniz evde yokken karısına söylediğinizde ve çocukları geldiğinde çok farklı tepkilerle karşılaşabilirdiniz. Size saldırgan davranışlar sergileyip iftira attığınızı söyleyebilir hatta size iftira atabilirlerdi. Büyük cesaret bence yaptığınız ama neyse ki düzgün insanlarmış çocukları, hemen çözüm sağlamışlar. Böyle bir durumla karşılaşsam eşimin gelmesini bile beklemeden arayıp her şeyi anlatırdım.

Hayırlı aksamlar arkadaşlar benim bir problemim var ve içimi kemiriyor.
Oturduğum eve 1 yıl önce taşındık. Karşı komşumuz adam 70 ,kadın 60 yaşında bir çift. Adam ne zaman binada görse laf atar selam verirdi bende sağol amca vs derdim. Son bir aydır mesela; ben dışarıdan geliyorum camdan beni görüp otomatiğe basıyor, ben evin kapısını açınca o da açıyordu. 1 hafta önce ben dışarı çıkarken kapıyı açtı. Bana "sizden önce yeni evli bir çift vardı geceleri yatak odasından sesler gelirdi siz yatak odanızı kullanmiyormusunuz dedi. O an anlam veremedim.(adam yaşlı sakallı etrafta sevilen hacı denen biri beklemediğim birseydi)
1 gün sonra yine beni gördü geceleri balkonun ışığı açık dedi( çocuklar uyuduktan sonra mutfağı toplayıp balkonda kahve içip kitap okuyorum) . 2 gün sonra yine görünce başladı ağlamaya ve seni ölen ablama benzetiyorum diyip sarılıp öpmeye çalıştı. Bende bağırdım seni sakalından tutar merdivenden atarim dedim.yanlis anladın dedi. Şok oldum. Çok korktum. O günden sonra hiç huzurlu değilim ben mi abartıyorum. Eşime anlatsam kan çıkar. Ama adamı görünce selamlasiyor. Yine dün oğluma dini bir çocuk dergisi vermiş. Alma desem olmuyor. Eşime anlatmadikçada daha çok yüz bulur mu? Ya da benim için komsulata vs yüz verdi vs diye iftira atarmı diye tedirgin oldum.
Taşınmak istiyorum ama bu eve taşınırken boya badana yaptık .nakliye vs hep karta yüklendik yeni yeni bitiyor.eşimin işleri bozuk tekrar taşınma masrafını imkanı yok karşılayamayiz. Ne yapsam eşine mi söylesem

GÜNCELLEME 12. SAYFA TAŞINIYORLAR 🙏
Acil eşinize anlatın adam sapık. Sakala makala bakmıyor bu işler.

Neyse ki taşınıyorlarmış.

Hastalıgı her neyse artık gençliginde baskıladıgı, bilinçaltına ittigi şeyleri gün güzüne çıkarmış.. zihninin bir köşesinde bu tarz sapıkliklar olmasa sadece hastalıgın böyle birine dönüştürecegini zannetmiyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X