Kaset test bakma uzmanlar覺 bakabilir mi 五

EceCigdem

Kalbimin prensine bir prenses..
Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
29 Austos 2014
3.430
3.903
26
Hanimlar test yapt覺m cok hafif bir cizgi goruyorum sanki. Cok az beklemis idrar ile yaptim sabah tekrarlasam mi testi acaba ?
Kisaca durumumu da anlatayim. Gec adet olurum ama birkac ayd覺r surekli erken adet oluyorum. ncesinde kahverengi pembe akintilar geliyor peceteye sonra adet oluyorum. Bu ay gecen ayki adet araligimi gectim hala adet olmad覺m. Birkac gun peceteye kahverengi ak覺nt覺 geldi ama sonrasinda kesildi. Suan hicbirsey yok. Kas覺k agrim var ama gripte oldum acaba gripten dolayi adet olacakken geciktim mi yoksa pozitif cikabilir mi

Eklentiler

• 20210726_201149.jpg
    20210726_201149.jpg
    46,9 KB · G繹r羹nt羹leme: 196

MaviAy

Her kalp, kendi mucizesini bekler.ok 羹k羹r 什
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
2 Eyl羹l 2020
3.117
4.100
Hanimlar test yapt覺m cok hafif bir cizgi goruyorum sanki. Cok az beklemis idrar ile yaptim sabah tekrarlasam mi testi acaba ?
Kisaca durumumu da anlatayim. Gec adet olurum ama birkac ayd覺r surekli erken adet oluyorum. ncesinde kahverengi pembe akintilar geliyor peceteye sonra adet oluyorum. Bu ay gecen ayki adet araligimi gectim hala adet olmad覺m. Birkac gun peceteye kahverengi ak覺nt覺 geldi ama sonrasinda kesildi. Suan hicbirsey yok. Kas覺k agrim var ama gripte oldum acaba gripten dolayi adet olacakken geciktim mi yoksa pozitif cikabilir mi
襤kinci bir 癟izgi g繹r羹yorum hay覺rl覺 olsun kan testi yapririn daha net oluur

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 13-02-2022

Hamileliimin 24. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 113 g羹n kald覺.

Bebeinizin duyduu baz覺 sesler unlard覺r; kalp at覺覺n覺z, konuurken sesinizin yank覺lanmas覺, nefes al覺rken havan覺n cierlerinize dolup boal覺rken 癟覺kard覺覺 sesler, mide ve ba覺rsaklar覺n覺zdan gelen sesler. Bebeinizin kalp at覺 sesi y羹kseldik癟e, bebeinizin kalp at覺lar覺n覺, siz yoga pozisyonundayken, g繹beinize kula覺n覺 day覺yan bir kii rahatl覺kla duyabilir. Sizde bir steteskop kullanarak bebeinizin kalp at覺覺n覺n g羹癟l羹 sesini duyabilirsiniz.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 640 gr. - Yakla覺k boyu : 30.1 cm. (Batan Topua)

Hamilelik G羹nl羹羹n羹 襤mza alan覺na eklemek i癟in t覺klay覺n

EceCigdem

Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
29 Austos 2014
3.430
3.903
26
襤kinci bir 癟izgi g繹r羹yorum hay覺rl覺 olsun kan testi yapririn daha net oluur
Sabah tekrarlayayim daha net goreyim ondan sonra da kan testine giderim insallah bazen yanlisliklar cikabiliyor malesef

MaviAy

Her kalp, kendi mucizesini bekler.ok 羹k羹r 什
Anneler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
2 Eyl羹l 2020
3.117
4.100
Sabah tekrarlayayim daha net goreyim ondan sonra da kan testine giderim insallah bazen yanlisliklar cikabiliyor malesef
Aynen sabah tekrarla sonra gider veririsin rabbim g繹nl羹ne g繹re versin inallah

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 13-02-2022

Hamileliimin 24. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 113 g羹n kald覺.

Bebeinizin duyduu baz覺 sesler unlard覺r; kalp at覺覺n覺z, konuurken sesinizin yank覺lanmas覺, nefes al覺rken havan覺n cierlerinize dolup boal覺rken 癟覺kard覺覺 sesler, mide ve ba覺rsaklar覺n覺zdan gelen sesler. Bebeinizin kalp at覺 sesi y羹kseldik癟e, bebeinizin kalp at覺lar覺n覺, siz yoga pozisyonundayken, g繹beinize kula覺n覺 day覺yan bir kii rahatl覺kla duyabilir. Sizde bir steteskop kullanarak bebeinizin kalp at覺覺n覺n g羹癟l羹 sesini duyabilirsiniz.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 640 gr. - Yakla覺k boyu : 30.1 cm. (Batan Topua)

dayler dayler

Pop羹ler ye
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
14 Austos 2014
5.875
11.641
33
Cizgi yok gibi duruyor. O g繹rd羹羹n羹z y羹ksek ihtimal testin gebelik durumunda boyanacak cizgi yeri. Yani o bolge cukur gibi durur normalde, orasi bana kalirsa ama tekrarlayin tabii

Bebeimin doaca覺 muhtemel tarih : 15-11-2021

Hamileliimin 37. haftas覺 i癟indeyim.
Bebeimi kuca覺ma almama 23 g羹n kald覺.

Bebeiniz kilo ald覺k癟a ve derisinin alt覺nda ya birikimi art覺rk癟a, bebeinizin v羹cudu daha yuvarlak hatl覺 ve daha dolgun bir g繹r羹n羹m alacakt覺r. Bebeinizdeki bu tombulluk normal ve sal覺kl覺d覺r. Bunun ilerideki bir obezite ile alakas覺 yoktur. Braxton-Hicks kas覺lmalar覺n覺n - Yalanc覺 doum ar覺lar覺n覺n - plasenta yard覺m覺yla kan dola覺m覺na yard覺mc覺 olduuna inan覺lmaktad覺r.

Bebeimin yakla覺k a覺rl覺覺 : 2850 gr. - Yakla覺k boyu : 48.6 cm. (Batan Topua)

EceCigdem

Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
29 Austos 2014
3.430
3.903
26
Cizgi yok gibi duruyor. O g繹rd羹羹n羹z y羹ksek ihtimal testin gebelik durumunda boyanacak cizgi yeri. Yani o bolge cukur gibi durur normalde, orasi bana kalirsa ama tekrarlayin tabii
Her ihtimale karsi sabah tekrarlamayi d羹羹n羹yorum 癟羹nk羹 bende net deilim

Masallardiyarii

Masallar da ger癟ek olacak 鳶
Kay覺tl覺 ye
7 May覺s 2021
789
958
Ben g繹rd羹m gibi hayalet 癟izgi ama bence direk kan verin daha net olur dediiniz gibi testler yan覺lt覺c覺 da olabiliyor en garantisi kan

EceCigdem

Anneler Kul羹b羹
Doa Severler Kul羹b羹
Kay覺tl覺 ye
29 Austos 2014
3.430
3.903
26
Sabah ilk idrarla yapt覺覺m test negatif. Adet olana kadar iki g羹ne bir tekrarlarim