Kasım ayı tüp bebek tedavisi olanlar birlikte takip edelim!!

Elifaydn

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2019
67
22
31
Kızlar herkese merhaba 16 Kasım da tüp bebek için tedavi olmaya başladım. Daha önce 2 kez aşılama tedavisi oldum. Bu arada pcosum var. 1.aşılama da negatif sonuç aldım. 2. Aşılama da ise pozitif çıkmıştı.. Ancak kimyasal gebelik olduğum anlaşıldı kanamam başlayınca😒 ve artık tüp bebek denemek istedim. Şansı daha yüksek en azından 🤗 yapılması veya yapılmaması gereken durumlar varsa bilgilerimizi paylaşalım istiyorum. İnşallah hepimiz hayırlı, sağlıklı bir evlat sahibi oluruz. 🤲🏻 Ben bu tüp bebek için 2 tane embriyo koydurmak istiyorum ama ilk denemede olmuyor diye duymuştum. Yaş içinde 35 den küçükse diyordu. 29 yaşındayım. Devlet hastanesinde tedavi oluyorum. Bu durumu yaşayan bilen var mı?

Merhaba bende bugun 3. Tup bebek tedavime basladim. Dondurulmus transfer olcak. Universitedeyim bende 3. tedavi olmasina ragmen 35 yas alti oldugum icin 2 tane koymuyolar malesef

Kızlar herkese merhaba 16 Kasım da tüp bebek için tedavi olmaya başladım. Daha önce 2 kez aşılama tedavisi oldum. Bu arada pcosum var. 1.aşılama da negatif sonuç aldım. 2. Aşılama da ise pozitif çıkmıştı.. Ancak kimyasal gebelik olduğum anlaşıldı kanamam başlayınca😒 ve artık tüp bebek denemek istedim. Şansı daha yüksek en azından 🤗 yapılması veya yapılmaması gereken durumlar varsa bilgilerimizi paylaşalım istiyorum. İnşallah hepimiz hayırlı, sağlıklı bir evlat sahibi oluruz. 🤲🏻 Ben bu tüp bebek için 2 tane embriyo koydurmak istiyorum ama ilk denemede olmuyor diye duymuştum. Yaş içinde 35 den küçükse diyordu. 29 yaşındayım. Devlet hastanesinde tedavi oluyorum. Bu durumu yaşayan bilen var mı?
Bazı hastaneler yine yapıyor ikili embriyo diye duymuştum

Bende 13 kasımda transfer oldum bende de pcos var. Bu 3.cü tüp bebek denemem. İlki tuttu fakat 8.haftada kalp atışlarını duyduğumuz gün düştü. 2.denemem negatif sonuçlandı. Şuan 3.denemem dün 8.günümdü kan verdim 18.52 çıktı yarın testi tekrarlıycam inşallah sağlıklı gebeliktir sevinemiyorum bile şuan

Bende 13 kasımda transfer oldum bende de pcos var. Bu 3.cü tüp bebek denemem. İlki tuttu fakat 8.haftada kalp atışlarını duyduğumuz gün düştü. 2.denemem negatif sonuçlandı. Şuan 3.denemem dün 8.günümdü kan verdim 18.52 çıktı yarın testi tekrarlıycam inşallah sağlıklı gebeliktir sevinemiyorum bile şuan
Benimde aynı ilki dustu kalp atısı hic olmadi.2. negatif. Simdi 3.ye hazirlanıyorum sebepsiz infertilite. Insallah kat kat artar degerin

Merhabalar bende kasım ayında tüp bebek yaptırdım 2 tane koydular yaş 30 önemlı olan sorunsuz transfer olmalı nasıp olması benım sonuc negatıf

merhaba bende opu işlemi oldum maalesef ki bir embriyom kaldı elimde
donduruldu
aralık ortasında tranferim olacak beklemedeyim.

Merhabalar bende kayseri de tüp bebek denemesi yaptım maalesf negeatıfı gördüm(2 embrıyo 5.gün olmasına ragmen) 2 transfer için daha önce yasanmıs gebelık kayıpları yeterlı yas 35 olması zorunlu değil. bende 1 düşük 1 dış gebelık gecırdım daha sonra tüp bebek tedavısıne basladım maalesf ilk deneme olmadı.. hakkınızda hayırlısı olsun inş

Kızlar merhaba tüp bebek tedavim yarım kaldı malesef.. 😭 Yumurta toplanma işleminden sonra ohss sendromu olduğum çıktı. Riskli oluyormuş anne ve bebek için o yüzden de iptal edildi. Toplamda 15 tane yumurta topladılar. 9 tanesini döllediler ama en son 3 tane var dediler ve dondurdular. 🤗🤗 Çok şükür oda olmayabilirdi. Bu durumdan sonra 2.adet döneminde emribyo transferi olacağımı söylediler inşallah bir sıkıntı çıkmaz merhaba yaklaşık 2 hafta var adet dönemimde bakalım. 🙈 Rabbim hepimizin kucağını doldurmayı nasip etsin inşallah 🤗🎀😍

X