Katiplik sinavi yilda kac kere

Yaaa 😔 iste surekli calismak lazim. Benim kuzenim surekli bilgisayara takili olmadan bile konusurken dahi klavye ile otururdu.. bi daha girmediniz mi kpss ye....
Aslında çok çalışıyordum günde 6 saat filan yazıyordum normalde 140 a kadar çıkmıştım ama heyecan olunca 122 yazabildim yanlış da 14 vardı 108 de kaldım

Sonrasında ikm başvurdum. 0,5 puanla kaybettim sonrasında da hevesim kaçtı zaten😥😥

Aslında çok çalışıyordum günde 6 saat filan yazıyordum normalde 140 a kadar çıkmıştım ama heyecan olunca 122 yazabildim yanlış da 14 vardı 108 de kaldım

Sonrasında ikm başvurdum. 0,5 puanla kaybettim sonrasında da hevesim kaçtı zaten😥😥
Bende ikm ye basvurcam olur inşallah. :KK43: ama keske sende birakmasaydin. Israrla devam etseydin. Girmedin mi bu sene sinava

Selam kizlar.ben katiplik sinavi icin basvurcaktim muhendislik mezunuyum.ve bilgissyar sertifikasi gerektigini ogrendim bundab 1 ay once halk egitim merkezlerinin on parmak kursuna yazildim kasim sonun gibi baslayacak dediler.smdi de yasak flan gelince aradim 31 aralikta baslicak dediler. E aralik sonunda baslamasi diger yıla sarkması demek. Simdi de bir haber okudum katiplik ilaninin aralik ayi icerisinde yayimlanmasi bekleniyor flan diye e benim daha sertifikam yok .bu sinav yilda kac defa olur ne yapabilirim ?
Merhaba, ben zabıt katibiyim. Üniversitede bilgisayar dersi aldığınıza dair transkript yeterli oluyor. Ekstra bir on parmak kursu vb sertifikalara gerek yok.

X