Kayınvalidemle sorunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşte konu sahibi bunu anlamamakta diretiyor nedense geçen konusunda da herkes taşınması tavsiyesini vermişti aslında
Ben de öyle yazmışım.Aynı konu olduğunu anlamadım önce.Bir de çok karışık yazılmış,imla hatalarıyla dolu.Kim kimin neyi anlayamadım ilk baktığımda.

Ayni konuya biraz gorumce eklenmis sadece. Gorumce odaniza girmeye calismasa kapinin kilitli oldugunu bile anlamaz aynisini yengem yapti bana sonra abim erken geldi bakti kapi kilitli ben fark etmemistim bile ne kirildim ne gucendim zaten isim yoktu o odada. Konunun cozumu belli tasinin bana gore siz kirilcaklari icin degil para gidecek diye tasinmak istemiyorsunuz.

Konu aynı konu kv aynı kv siz aynı siz.Yazının yoruculuğu bile aynı.Hatta inanmazsınız cevaplar da aynı olacak.Ne bekliyorsunuz anlamıyorum ki,çözüm belli kaç kere de izah edildi size:kızgın:

Ev onlarin evi. Yetmemis bi ayaklari orda olsun diye odalarina dokunmamissiniz. Onlarin evinde para odemeden otururken ne bekliyodunuz? Hem karnim doysun hem pastam dursun istiyosumuz. Oyle bi hayat yok malesef
ilk konuya verdigim cevap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X