Kayıp çocuktan korkunç haber!

tatlım,pc den oynadıkları oyunlar çok eğitici ve öğretici bu konuda,hiç dert etme,ah aileler,ah ana baba olmayı bılmeyenler,Rabbım sıze çocuk vermesin,kaç kişi sabah kalkıp çocuklarını öpüyor,gözlerının içine bakıyor,kaç kişi,oğlum ne yatıyosun eşşek gıbı kalk çabuk ekmek almaya git,kırarım kafanı,kız kalksana,sofrayı kurmama yardım et,baban şimdi çay ister,yada tv nın başında bılmem ne dızısı,çocuklar içerde ne yapıyor haberleri yok,yazacak çok şey var,ama öle üzgünümki bu knuda,yazacak dermanım yok
yalnız mesajında neye takıldım biliyormusun. oğlan ekmek almaya git
kız sofrayı topla. neden .
tersi olamazmı. çocukları cinsiyetçi yaklaşımla yetiştirmemeliyiz. eerkek çocukta sofrayı toplamalı. kızda ekmek almalı. bir konu vardı bdvde. bir kız açmıştı. ağabeyleri otururken o sofrayı topla kaldır olayından dolayı feci rahatsızdı. bende çalışıyorum onlarda diyordu.

Bnce çocuklar yapmamıştr çünkü 12 yaşındaki çocuklar nerden bilsin domuz bağı yapıp el ayak bağlamayı. Allah ım sen koru hepimizi . Aile kahrolmuştur :cry:

Bnce çocuklar yapmamıştr çünkü 12 yaşındaki çocuklar nerden bilsin domuz bağı yapıp el ayak bağlamayı. Allah ım sen koru hepimizi . Aile kahrolmuştur :cry:

bence olabilir sadece biri 12 yaşında, diğerleri 16 ve 15 yaşında, geçen haftalarda da biri 15 biri 17 yaşında iki çocuk emekli bir adamı öldürüp 5 bin lirasını ve arabasını çalmışlardı

yalnız mesajında neye takıldım biliyormusun. oğlan ekmek almaya git
kız sofrayı topla. neden .
tersi olamazmı. çocukları cinsiyetçi yaklaşımla yetiştirmemeliyiz. eerkek çocukta sofrayı toplamalı. kızda ekmek almalı. bir konu vardı bdvde. bir kız açmıştı. ağabeyleri otururken o sofrayı topla kaldır olayından dolayı feci rahatsızdı. bende çalışıyorum onlarda diyordu.
işte bunu anlatmaya çalıştım,klasık bir aileyi anlattım,hep böle olmazmı?ne yazıkki,oysa öpüp uyandırılsa onlar,sevgıyle,senı çok sevıyorum dıye,benım yeğenlerım anne ve babalarından bunları görmediği için ben yapınca bunalıp,yapma dıyorlar,oysakı sadece onları sevdiğimi söylüyorum,şikayet edıyorlarmış,alışkın değiliz,kımse yapmıyor,teyzem halam bızı öpüyor ve sürekli ssevdiğini soyluyor,bunalıyoruz dıyorlarmış,annen ve babalarına,bana endulus bacım yapma,çocuklar bunalıyor dıyorlar,oysakı çocuklar sevgi ile büyür,ağaçlar,hayvanlar sevgi ile büyür,

bence olabilir sadece biri 12 yaşında, diğerleri 16 ve 15 yaşında, geçen haftalarda da biri 15 biri 17 yaşında iki çocuk emekli bir adamı öldürüp 5 bin lirasını ve arabasını çalmışlardı
Evt haklısındaa hani kafamızda o daha küçük die masum düşüncelerimiz varya ondan dolayı konduramıyo insan ölen de çocuk öldürende :KK43:

Ya hadi biri deli biri ruh hastası hepside mi ruh hastası ya. Iclerinden biri çıkıp demiyomu ne yapıyoruz. Bu toplu sapıklar katiller anlayamıyorum. Hepsinin aynı kafada olması ne garip. Allah kimsenin karşısına çıkarmasın inşallah

X