Kaynana skntisi dertleşme

superbowl

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2020
156
35
Merhaba hanımlar özet geçicem olayımı. Kaynanamla geçinemiyoruz. Ve görümcemle de görümcenin onu doldurduğunu düşünüyorum. Kaynanam hasta onu aramadım 2 gün gec aradım. Ve olaylar koptu. Görümcem evimi karıştırmış bende evini karistirimazsn dedim. O da karıştırırım babamin parasını yiyorsun dedi iş ortak bu arada benim de basımdan kaynar sular döküldü ve ben de rabbim sizin bir lokmanızı geçirmesin deidm. Kaynanam da evlendiğinden beri iyi surttun gibi kelime kullandı ne demek istiyorsun sen dedim benim kocamin haberi var dedim bereye gitimden o da senin kocan benim oğlum oluyor dedi bole bole kavgalar ben gene ara düzeltmeye çalştm yanlarına gittim ama aşırı derece de soğum onlardan da bir adım göremedim ne yapmalym

Sorun şu: ara düzeltmeye çalıştım iyi sürttün ne ya karışmaya hakkı yok. Evini karıştıran görümcede maşallah iyi yüzsüzlük varmış. Insan utanır be . Mesafe iyidir gitme gelme konuşmada terbiyesizler .

Kocanız nerede bunlar olurken?

Allah iyilerle karşılaştırsın duasina bir yenisini eklemek istiyorum: Allah kaliteli insanlarla karşılaştırsın.
Eşim benim tarafım da ara düzeltmeye çalıştım cunku kayınpederimi doldurup eşime salıyorlar eşimde cok bunalıyor

Bazı insanlar gerçekten çok boş yani gerçekten işleri güçleri yok abuk sabuk laflar ediyorlar 🤷‍♀️

Eşim benim tarafım da ara düzeltmeye çalıştım cunku kayınpederimi doldurup eşime salıyorlar eşimde cok bunalıyor
Eşiniz sizin tarafinizda olsa annesi kardesi bunlari yapamaz.
Benim kv bana sürttün dese eşim anne sen ne diyorsun diye olay çıkarır.
Kv de oglundan çekinir dilini biraz tutardı.
Karısınin Yaninda olan eş boyle yapar
Seninkiler maşallah hakaret var, kişisel alanlara saldırı var, psikolojik şiddet var.
Eşin izliyor belli ki.

Merhaba hanımlar özet geçicem olayımı. Kaynanamla geçinemiyoruz. Ve görümcemle de görümcenin onu doldurduğunu düşünüyorum. Kaynanam hasta onu aramadım 2 gün gec aradım. Ve olaylar koptu. Görümcem evimi karıştırmış bende evini karistirimazsn dedim. O da karıştırırım babamin parasını yiyorsun dedi iş ortak bu arada benim de basımdan kaynar sular döküldü ve ben de rabbim sizin bir lokmanızı geçirmesin deidm. Kaynanam da evlendiğinden beri iyi surttun gibi kelime kullandı ne demek istiyorsun sen dedim benim kocamin haberi var dedim bereye gitimden o da senin kocan benim oğlum oluyor dedi bole bole kavgalar ben gene ara düzeltmeye çalştm yanlarına gittim ama aşırı derece de soğum onlardan da bir adım göremedim ne yapmalym
O lafların ardından ara düzeltmeye çalışmak da ne? Büyük büyüklüğünü küçük küçüklüğünü bilsin kaynana diye her yaptığına boyun mu egeceksin koy tavrını.

Ne arayi duzelticeksin.. oyle insanlardan uzak durun annesi ablasida olsa bu denli konusamazlar. Eşinde senden yana madem uzak durun

Sana sürttün diyen kadının neyini düzelteceksin, ben olsam bu konuda asla alttan alamazdım, namusuma dil uzatanı tanımam net ..

X