Kaynana sorunum

Sürekli kaynananla görüşmüyosan kulak arkası et canım canını sıkmaya değmez böyle dengesiz insanlar için
Mecbur görüşmek zorunda kalcaz. Köye gelin gideceğim evimiz ayrı olsa bile illaki yüz göz olunacak . Nasıl baş ederim bilmiyorum . Edepsiz biri değilim her lafına kulak da asıp kalp kırmam yani ama nereye kadar susarım bilmiyom

Mecbur görüşmek zorunda kalcaz. Köye gelin gideceğim evimiz ayrı olsa bile illaki yüz göz olunacak . Nasıl baş ederim bilmiyorum . Edepsiz biri değilim her lafına kulak da asıp kalp kırmam yani ama nereye kadar susarım bilmiyom
İletişimde olursunuz ama çok da samimi olma yani mesafe koy o da o çizgiyi geçemesin hiç

Ağzımı aradı zaten beni dışarda sandı . Geldi baktı içerdeyim noldu niye öylesin neye üzgünsün diyip durdu bişey yok diyip gecistirdim . Söylediklerinin tamamını duyabilsem zaten kavga çıkarıp çekip gidecektim ama uyanık ağzının içinde mırıldanıp duydu net anlayamadım iyisi beni bulmaz dediklerini duyabildim . Hizmette kusur etmedim. Her işine yardımcı oldum ama yinede laf yedim. Buna kırıldım
Sana tavsiyem seni rahatsız eden şeyi o an söyle sen sustukça daha çok yapar böyle kv boşanmaya sebep oluyor evlenince de oğlanların annesi pek kıymetli olur sorunlu kv çok çektim belki daha da çekeceğim belli olmaz aklım olsaydı nişanlılıkta böyle bir şey yaşamaıltım o zaman nişan atıp kurtulacaktım

Korkunç bir kaynana buradaki tecrübeli ablalarım daha iyi bilir ama bu tarz kadınların oğullarından hayır gelmiyor genelde.

Şimdiden ağzını arayın nişanlınız, annenin huyunu beğenmedim evlenince ayda 1 den fazla gelemez gelirse ben yokum gibi konuşun bakın hemen cellalleniyorsa ilerde zorlayabilir annesiyle muhatap olmaya

Ooo sen naptın ya öyle biseyi kabul etmez annesine düşkün her erkek gibi 😄 ben muhatap olmam çok isterse anneciginin dizinin dibinden ayrılmasın ben kimseyi zorlamam
Şimdiden ağzını arayın nişanlınız, annenin huyunu beğenmedim evlenince ayda 1 den fazla gelemez gelirse ben yokum gibi konuşun bakın hemen cellalleniyorsa ilerde zorlayabilir annesiyle muhatap olmaya

Sana tavsiyem seni rahatsız eden şeyi o an söyle sen sustukça daha çok yapar böyle kv boşanmaya sebep oluyor evlenince de oğlanların annesi pek kıymetli olur sorunlu kv çok çektim belki daha da çekeceğim belli olmaz aklım olsaydı nişanlılıkta böyle bir şey yaşamaıltım o zaman nişan atıp kurtulacaktım
Bir daha ziyaretine falan gitmiyeceğim zaten . Evlilik planını da şimdilik erteledim bir daha ister miyim bilemiyorum

Daha nişanlıyken bu kadar yardım etmeyın bence.. Etseniz konuyor nasılsa bırakın etmeyınde konussun .. Alıştırmayın. Kendinizi çekin biraz. Ben nişanlıyken kv bayramdan bayrama kandilden kandile giderdim yahu.. gittiğimde de otururdum anca işte bardak tabak mutfaga kaldırmaca hepsi bu ayıp olmasın diye o da..
fırsattan istifade kv ayrı oturmak uzak olmak istediğinizi nişanlınıza söyleyin.. Sebebini soracak uygun bile şikayet etmeden durumu anlatın sonra bi geri çekilin bakalım ne oluyor.. Nişanlınız annecimi gözlemleyin.. Yani kv oğlumda oğlum diye ağlasa bile burada nişanlınıza bakın nasıl duruş sergileyecek.. Emin olmadan nikah masasına oturmayın. .

Daha nişanlıyken bu kadar yardım etmeyın bence.. Etseniz konuyor nasılsa bırakın etmeyınde konussun .. Alıştırmayın. Kendinizi çekin biraz. Ben nişanlıyken kv bayramdan bayrama kandilden kandile giderdim yahu.. gittiğimde de otururdum anca işte bardak tabak mutfaga kaldırmaca hepsi bu ayıp olmasın diye o da..
fırsattan istifade kv ayrı oturmak uzak olmak istediğinizi nişanlınıza söyleyin.. Sebebini soracak uygun bile şikayet etmeden durumu anlatın sonra bi geri çekilin bakalım ne oluyor.. Nişanlınız annecimi gözlemleyin.. Yani kv oğlumda oğlum diye ağlasa bile burada nişanlınıza bakın nasıl duruş sergileyecek.. Emin olmadan nikah masasına oturmayın. .
Kendisini denemeye gerek yok annecidir . Ama ayrı evi isterse annesine de höt diyebilen birisi önemli olan istemesi yani . Ben fazla abartıp her işlerini yaptım . Buna rağmen konuştuysa bir şey yapmasam neler der Allah bilir . 5 yıldır en çok istediğim şeydi evlilik ama şimdi geri adım attım istemiyorum

Canim moralini bozmak istemem ama nisanliyken bunları yapan evlendiğinde canını alır sinir hastası olursun iyi düşün derim ben benimkide aynısı rezil oldum herkese Allah ıslah etsin bunları hasta ruhlu kadınlar senide hasta ediyorlar sonunda çok çok iyi dusun

Arkadaşlar nişanlıyım . Dün köye kaynanamgili ziyarete gittim . Kaynanam çok edepsiz uçan kuştan kapıdaki kediye akşama kadar laf söz sayan birisi . Kocasına oğluna bile devamlı söyleniyor. Benim yüzüme gülüyo canım yavrum evladım diyerek ama gelelim ki iki yüzlüymüş beni dışarı da sanıp mutfakta söylenirken yakaladım . Bir kez de kendi odasında uzun uzun söyleniyordu . Ne dediklerini duyamadım fısır fısır konusuyo , iyisi beni bulmaz ki dağıtıp duruyo bir şeyine sahip çıkmıyor dediklerini duyabildim sadece . İşin garip tarafı şu yemeğine bulaşığına temizliğine kadar her şeyine yapıp yardım ediyorum laf saymasını gerektiren bişey yapmadım. Fark etti ağzımı aradı yüzün niye asık duruyo neye üzgünsün diyip durdu bişey yok diyip gecistirdim. Nişanlıma söylemedim bunları söylesem mi bide nasıl bir yol izlemem lazım . Çok kırıldım bir daha gitmicem diyorum ama bilmiyorum arkadaşlar vazgeçme eşiğine geldim . Nasıl üstesinden gelebilirim böyle birinin
Böyle insanlar ne imana gelir ne hizaya,ahh canım simdi seviyorum dersin nişanlım dersin sonra kaynanadan suratina lafi yiyince herkes gecer ni kenara sen o lafla yasarsin kocanin yaninda,kac uzaklas derim ama sevgidir tahmin edebiliyorum.böyleleri huzur vermez ya cok güçlü olmaya hazirlan yada ordan kacmaya

X