Kaynanam ve kedim.

Kakasını kuma yapıp gömen sonra da o patiyi yalayan bir hayvandan bahsediyoruz değil mi? 😅

Kediler sizden bizden sağlamlar merak etmeyin.
Kediye kedi, insana insan gibi davranalım lütfen.

Kedi doğum gününden anlamaz, ancak evde gereksiz yere çıkardığınız gerilimi gayet iyi anlar. Hayvanı bir rahat bırakın, bırakın ki rahat rahat kediliğini yaşasın yahu.

İlk olarak konuma fake sahte diycekler hiç yorum yazmayın kaynanamla evimiz yakın mesafede eşim gece iste olduğunda yanıma geliyor kalmaya korkmayim diye ama sürekli kedime bir şeyler yedirmeye çalışıyor işte yumurta haşliyor veriyor salam ciğer yapim vs diyor zararlı diyorum ama vermek istiyor Allahtan kedim akillida yemiyor hiç birini geçen tuvaletteyken kapıyı Aralık bırakmış benim kedimde meraklı olduğu için girmiş oda ellerini yıkıyormuş o sıra ama kedicim fayans tuvalet taşına basmış ben tabi ofkelendim aşırı mikrop kapcak diye temizdi bir şey yoktu diyor ama bilmiyorum sonra çok sinirlendim kedimi aldığım gibi hemen temizledim her yerini tabi kendimi tutamadım o sıra kaynanama eşime saldırdım bu mikrop kaparsa sizi öldürürm vs dedim sonrasında yatak odasında kitlendim kedimi ve kendimi kedim mikrop kapar mi Lütfen doğruyu söyleyin sabah beri ağlıyorum bir lokma yemedim yarın veterinere götürmeyi düşünüyorum

Hayvanı Allah rızası için bir rahat bırakın, bir de taşıma kutusuna sokup binbir gerilim yaşatıp veterinere mi götüreceksiniz?

Kediler fayans taşına bastı diye mikrop kapsaydı sokak kedisi diye bir kavram varolmazdı. Onun iç güdüsü dağda tepelerde dolaşıp, çamurlara batıp fare yakalamak.

Kediye kedi gibi davranın, aman mikrop kaptı diye sinir krizi geçirirken gereksiz yere veterinere taşımanın yaratacağı stresi atlıyorsunuz. Sorunuz varsa telefonda sorarsınız, veteriner de “birşey olmaz, olur da belirti olursa gelin bakalım” diyecek, ne desin?

Sıkıntısı olmayan hayvandan kan mı alsın sahibi rahat edecek diye?

Komik olsun diye mi yazıyorum ben bunu senin gibi boş değilim ben evde o kadar kedim benim bebeğim
Normal olduğunu düşünüyor musun? Kb dene insan gibi dersin ki "anne iyi niyetini biliyorum,ama özel maması var ,diğer şeyleri verme lütfen".
Mikrop kalmaz merak etme ama daha ciddi bir sorunun var ki bu gidişle yuvani eşini etrafındaki herkesi kaybedeceksin

İlk olarak konuma fake sahte diycekler hiç yorum yazmayın kaynanamla evimiz yakın mesafede eşim gece iste olduğunda yanıma geliyor kalmaya korkmayim diye ama sürekli kedime bir şeyler yedirmeye çalışıyor işte yumurta haşliyor veriyor salam ciğer yapim vs diyor zararlı diyorum ama vermek istiyor Allahtan kedim akillida yemiyor hiç birini geçen tuvaletteyken kapıyı Aralık bırakmış benim kedimde meraklı olduğu için girmiş oda ellerini yıkıyormuş o sıra ama kedicim fayans tuvalet taşına basmış ben tabi ofkelendim aşırı mikrop kapcak diye temizdi bir şey yoktu diyor ama bilmiyorum sonra çok sinirlendim kedimi aldığım gibi hemen temizledim her yerini tabi kendimi tutamadım o sıra kaynanama eşime saldırdım bu mikrop kaparsa sizi öldürürm vs dedim sonrasında yatak odasında kitlendim kedimi ve kendimi kedim mikrop kapar mi Lütfen doğruyu söyleyin sabah beri ağlıyorum bir lokma yemedim yarın veterinere götürmeyi düşünüyorum
Siz doktora görünün bence.

Bu üye kedisine doğum günü yapmak istemisti hemde salon tutup eşide izin vermiyordu...o üye mi acaba eğer oysan ;
Kardeş haberin olsun sen normal değilsin 😉😉😉
evet o bi konu daha acmisti ya kocam kedimi kiskaniyor diye. Umarim Fakedir gercekse vah o kedinin haline. Kediye uzuldum ben bir rahat birakmiyor hayvani

İnsanları kandırarak konu açmak sizce normal mi?
Yani bir insan böyle dalga geciyorsa ciddi sorunlari vardır diye düşünüyorum.
Ha dalga değilse daha ciddi sorunlar var. Eşiniz gerçek değil bu kesin. Türk erkeklerinin içinde bu kadar sessiz olmaz zorlamayın. İnanmak içimden gelmiyor. Yapmayın böyle saçma konulari kendiniz çözün insanları yormayın. Ne dertlerle uğraşıyor insanlar siz kedim kedim diye yediniz kendinizi

X