Kaynanam yastigima muska koymuş..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar, ben 29 yaşında bir oğlu olan 4 yıllık evli bir kadınım. Evliligimin başından beri kaynanam herseyimize karışıyordu.evimizin yedek anahtari bile onda vardi..hayatım cehenneme dönmüştü.eşimle çok sık kavga ederdik kötü alışkanlıkları yüzünden.Bana bir gün kıskançlığı yüzünden şiddet uyguladı ve bende babamı arayıp gel beni götür buradan dedim.daha önce de şiddeti olmuştu ama affetmistim. Neyse eşyalarımı topladim babam beni götürdü kesin kararliydim boşanmaya. .ben orda kaldığım süre içinde kaynanam muska yaptırmış ve yastığımın içine koymuş.muhtemelen barismamiz için yaptırmış ki istediği de oldu..ben sebepsiz şekilde bir ay sonrasında affettim eve geri döndüm. Ama orda kalmak istemediğim için eşimi ikna ettim başka 1 saatlik mesafede bir yere taşındık..ve bir gün oğlum yatağımda uyumak istedi susadığı için şu verdim yastığa döküldü ıslandı diye yastığı tutup ters cevirmemle elime sert birşey gelmesi beni urkuttu. Yastık fermuarlı kaynanamin verdiği yün yastikti..hemen açtım korkarak elimi uzattım baktım ki muska.korkudan çığlık atmışım eşim geldi. Bir süre kendime gelemedim şoka girdim annemi arayıp söyledim. Bir hoca tanıdığına fotoğraf çekip yolladık mutluluk içim yapılan muskaymis. Kendisine sordum iyilik için dedi madem iyilik için yaptırdın neden benden gizli saklı koydun? Bir daha evime gelme büyünün iyisi olmaz dedim ve telefonumdan numarasını engelledim.iki gün sonra otobüse binip gelmiş. Ekmeğe el basıyor kendini akliyor falan.şimdi seviye koydum eskisi gibi saf sözünü dinleyen gelini yok artık. Hoş onu da muskayla yapmıştır ztn ağzımı dilimi bağlamış..Demem o ki eşimin işi nedeniyle tekrar onların yaşadığı yere taşınmamiz gerekiyor çok bunalimlardayim ne yapicam bilmiyorum akıl verin lutfen. Bir de Felak nas süreleri dışında büyü ve muskayi engelleyen başka cozumleriniz varsa da lütfen benimle paylaşın. Şimdiden teşekkürler🙇
Yahu inanmayin Allahh var Allah. Benim babam oyle hocalara muskalara kufur ediyor annem bir ara hocaya gitmisti senin kocan bana cok kufur ediyor demis banam ogrendi bu kez gitti adamin yuzune yuzune kufur etti az dahada dovecekti adami. Yani bende inanmam boyle sylere. Duami ederim namazimi kilarim gerisi bos

Yahu inanmayin Allahh var Allah. Benim babam oyle hocalara muskalara kufur ediyor annem bir ara hocaya gitmisti senin kocan bana cok kufur ediyor demis banam ogrendi bu kez gitti adamin yuzune yuzune kufur etti az dahada dovecekti adami. Yani bende inanmam boyle sylere. Duami ederim namazimi kilarim gerisi bos
Kız bunu okuyan voov hoca görmüş babasının küfrettiğini diye daha da inanacak.

Valla ben etkilendim hocadan şu an 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X