Kaynanamdan aşırı rahatsızım lütfen yardım edin uzun biraz okuyun lütfen

Bu hikayede ben sadece sümsük bir koca görüyorum. Erkek istemese annesi kafasına göre şunu bunu alıp da ikinize de zorla kullandırtmaz

Ayni durumdaydim lutfen ayril yoksa ilerde cok sikinti cekeceksin simdiden bu kdar karisan kadin yarin evine surekli girip cikar herseyine karisir zaten yakindan tutmus her gelenine gidenine cocuguna evinde pisen yemege bence kesinlikle ayrilmalisin ilerde ayrilirsan daha kotu olur kendine kotuluk etme

Bir de dibinde ev tutturmuş kadın. Nişanlın diyememiş mi ben tek mi oturucam bu evde nişanlımın da fikrini alalım ? Kadın eski nişandan kalan çiçeği tutuşturmuş eline. Bir de dalga geçer gibi söylüyor. Ne yani iki kere nişan atanlar toplumdan dışlanıyor mu. Asla evlenemezler mi. Sen bu kafayla boşanamazsın evlensen de. Nişan atmaya çekinen boşanmaya cesaret eder mi. Bu kadın oğlunu güdmeye alışmış. Çok iyiniyetli sevgilin de el bakmaya alışmış. Sana evlenince de der artık geçimimizi onlar sağlıyor. Sen de bükersin iyice boynunu.

Ne dersek diyelim evlenip sonra başını taşlara vuracak bir üye daha.
Nişanlınız daha önce nişan atmamış bu arada, nişan onun kafasına atılmış.

Evlendikten sonra gelip konu açın yine. Biz demiştik deriz. Siz bu defa da elalem ne der, ailem çok üzülür, hemen hamile kaldım boşanamam yardım edin dersiniz.
Ne yardımı edeceksek ateşe bile isteye koşana.

kaynanan yaşlı değil keza yaşlı da olsa bu kadar hayatına dahil etme hakkı olması normal mi sence. aşk her şeyi affetmez seviyorsun diye her şeye katlanmak zorunda değilsin. ki şimdiden bu kadar hayatınıza müdahil olduysa evlendikten sonra düşünemiyorum. nişanlın da anne kuzusuysa yandın evlendikten sonra pişman olursan çok geç kalmış olacaksın

Evet aşırı haklısınız keşke başta tavrımı koyaymışım şimdi birşey desemde takmıyor gibi birşey istemiyorum desem de ısrar edip istediğini zorla yaptırır ve ben kötüymüşüm yanlış anlıyormuşum da o haklıymış gibi sakinlikle sinsice işin içinden çıkıyor ben cazgırlık yapamıyorum bile haklıyken haksız duruma düşüyorum
Neden cazgırlık yapasınız ki. İstemiyorum ya da ben bu şekilde istiyorum demek cazgırlık değil. Ayrıca yasli kadın dediğiniz 44 yasında 60 yasında değil. Gayette anlıyordur da anlamamazlıktan geliyordur o. Ezdirmeyin kendinizi lütfen.

44 yaşında kadına yaşlı kadın dersen ağzından da getirir burnundan da valla ben kaynana olsam fena haşlarım 😀 ay cıldırcam 🤣

Kadın 44 yaşında oğlu hadi 22-23 olsun hadi siz de öyle olun. İkinizin de nişan,düğün yapacak veya evi döşeyecek durumunuz yeterli değildir.
Aileler yapacak belli.
Ee öyle olunca kafalarına göre tasarruf da ederler,tutacağınız eve de karışırlar.
Keşke yapmasalar ama yapıyorlar işte.
Evlenmek için ayaklarınızın daha sağlam basmasını bekleyin.
Yoksa bu gidişle nişan provası yapar durursunuz ikinizde

Çok konuştuk aslında 🥹🥹 ama belli bir birikimi yok ailesi aldığı için seslenemiyor üstelemedim kıyamıyorum babasıyla çalıştığı için evimizi alalım birkaç seneye ben herşeyi yapcam diyor ama bilemedim annesine de çok kez konuyu açıp konuştuğunu biliyorum kayınlarım da dahil kızın üstüne gitmeyin diye ama çok kararsızım
Senin kıyamadıkların sana öyle bi kayacak ki

Kadın gençliğinin baharında bu arada. Bana sorarsan kaç kurtar kendini. Evini kendin tutmamışsın, görmemişsin hiç bir şeye karar verememişsin sanki sen değil o evlenecek. Düğün dansını da nişanlın annesiyle yaparsa şaşırma. Yani bir insan bu kadar mı hiçe sayılır? İnat etseydin nişanı ertelerdim demiş sana, evlendikten sonra değişecek mi sanıyorsun? Belki ilk nişanlanan kişi de bu davranışlarına dayanamayıp nişanı attı.

Canım benim ya. Vallahi çok üzüldüm benimki de öyledir karismiyomus gibi yapar ama karışır tek fark benimki yüzüme söyleyemez oğlunu doldurur o da kendi fikriymis gibi söyler yaptırır sonuç olarak kaynana işini benden habersiz halleder. En korkuncu ennnn tehlikelisi bebeğim var diye bisey yapamıyorum eşimi bende seviyorum onda sorun yok benim kaynanam da 43 yaşında hadi 70 80 yaş olsa yarın oburgun gidici dicem ama bayaaa genç bu durum beni daha çok korkutuyor

X