KAYSERİ Tüp Bebek Doktor Araştırması

doktorum bana 2 gün dinlenir sonra işe başlayabilirsin dedi yalnız bir arkadaşım var en az 10 gün yatman lazım diyor kafam karıştı
İşten bir hafta izin alıp Evde dinlenirsin ama sürekli yatarak değil. Ben daha transfer olmadım o gün ne tavsiye edecekler bakalım

Ben ikinci tedavi için sormak istiyorum. Dondurulmuş embriyo transferinden önce hangi ilaçları kullanıyoruz, yine iğne var mı süreçte?

Merhabalar.. rabbim isteyen herkese o annelik duygusunu yaşatsın inşAllah.. ben memorialde semih beyde yaptım tedavimi ve şükür ilk denemede taze transfetre mutlu sonucu aldık..
Semih beyin soy ismi ne kızlar ondanda memnun kalanlar var kayseride sizce mustafa tas mi zeki yilmaz mi memorial in laboratuvar kısmı da iyimi bizim genetik taramali tüp bebek olacak da kafami cok karıştırmak istemiyorum.ama bilmiyorum 😒

Semih beyin soy ismi ne kızlar ondanda memnun kalanlar var kayseride sizce mustafa tas mi zeki yilmaz mi memorial in laboratuvar kısmı da iyimi bizim genetik taramali tüp bebek olacak da kafami cok karıştırmak istemiyorum.ama bilmiyorum 😒
Semih Zeki Uludağ

Semih beyden yana sıkıntı yok ama memorial konusunda iyi araştır derim. Ben acıbadem ya da diğerlerine gitmedim ama maden genetik taramalı olacak acıbademe git sor işlem nasıl oluyor, izledikleri yol nasıl. Sonra memoriale bakarsın kararını verirsin

Ben ikinci tedavi için sormak istiyorum. Dondurulmuş embriyo transferinden önce hangi ilaçları kullanıyoruz, yine iğne var mı süreçte?
İğne derken opu zamanında kullandıklarımızı kast ediyorsan onlar yok canım. Bana yazılanlar şu şekilde
İlk 10 gün
Estrofem
Coraspin
Folbiol
Azeltin ( antibiyotik)
10 günden sonra aynı ilaçlara progestan iğne ilave edildi
Transfer sonrası ne kullancam bilmiyorum bakalım
Ama bazı merkezler transferde tutunma şansını artırmak için gonapepty falan kullanıyorlar.
Yani bu ilaçlar değişiyor kuzum merkeze göre, doktora göre🤷‍♀️

İğne derken opu zamanında kullandıklarımızı kast ediyorsan onlar yok canım. Bana yazılanlar şu şekilde
İlk 10 gün
Estrofem
Coraspin
Folbiol
Azeltin ( antibiyotik)
Ama bazı merkezler transferde tutunma şansını artırmak için gonapepty falan kullanıyorlar.
Anladım canım, çok teşekkür ederim. İğnelerden o kadar yoruldum ki tekrar aynı şeyleri yaşamak düşüncesi bile zor geliyor. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.

Anladım canım, çok teşekkür ederim. İğnelerden o kadar yoruldum ki tekrar aynı şeyleri yaşamak düşüncesi bile zor geliyor. Allah hepimizin hakkında hayırlısını versin.
Amin canım evet o iğne dönemleri çok zordu ya bakalım bu süreçte neler bekliyor. Ben progestan iğnesine yarın başlıcam o kalçadan yapılıyor.
Bide kan sulandırıcı olarak oskapar veriyorlar bazılarına

Amin canım evet o iğne dönemleri çok zordu ya bakalım bu süreçte neler bekliyor. Ben progestan iğnesine yarın başlıcam o kalçadan yapılıyor.
Bide kan sulandırıcı olarak oskapar veriyorlar bazılarına
Allah kucağını doldursun inşallah 🙏🏻 Bize de güzel haberler ver, gelişmeleri paylaş mutlaka. Oksapar, benim yakın arkadaşım 😂

İlk 10 gün
Estrofem
Coraspin
Folbiol
Azeltin ( antibiyotik)
Bana sadece estrofem ve folbiol verdi antibiyotik vermedi enfeksiyon için mi azeltin

Kızlar merhaba bısey sorcam .kayserı Acıbadem’den ayrılan bı fızyoterapıst bı bayan varmış Uygur turklerındenmıs sanırım duyan varmı ?Kadın tup bebek oncesı el bılegıne ayağa bele falan bakarak kişide hangı sıkıntı var hangı vıtamın eksık onu bılıyomus ona göre bıtkısel şeyler falan kullandırıyomus ayrıca erkeklere de bakıyomus duyan bılen gıden varmı acaba bızde aralıktq baslayacaz 2. Tedavıye musftafa hocada başlamadan bı gıtsek dıyoruz kaybedecegımız bısey yok sonucta degılmı

X