kayseride en iyi burun estetiği yapan doktor ?

Bu sene kendisine 2.kez burun ameliyatı oldum.İlkinde nefes almamda zorluk oluştu ve sonrasında burunumdaki eğrilik beni çok rahatsız etti ardından tekrar ameliyat olmak istedim Dr.Tuna Bey benden yine ücret istedi kendi hatası olduğu halde ve kabul ettim. 2.ameliyatın ardından burnumda gerçekten iyi bir düzelme beklerken yine hayal kırıklığına uğradım ve kendisi kabullenmiyor bu durumuve burdan burun ameliyatı olmak isteyen arkadaşları uyarıyorum Kayseride ameliyat olmayın bence gidin İstanbul'a veya Ankaraya orada daha işin ehli Doktorlara olun ameliyatı(Kayseride iyi doktorlar vardır tabi onlara birşey diyemem) .ARKADAŞLAR SAKIN!!

Bu sene kendisine 2.kez burun ameliyatı oldum.İlkinde nefes almamda zorluk oluştu ve sonrasında burunumdaki eğrilik beni çok rahatsız etti ardından tekrar ameliyat olmak istedim Dr.Tuna Bey benden yine ücret istedi kendi hatası olduğu halde ve kabul ettim. 2.ameliyatın ardından burnumda gerçekten iyi bir düzelme beklerken yine hayal kırıklığına uğradım ve kendisi kabullenmiyor bu durumuve burdan burun ameliyatı olmak isteyen arkadaşları uyarıyorum Kayseride ameliyat olmayın bence gidin İstanbul'a veya Ankaraya orada daha işin ehli Doktorlara olun ameliyatı(Kayseride iyi doktorlar vardır tabi onlara birşey diyemem) .ARKADAŞLAR SAKIN!!
Geçmiş olsun bazen baskasınin iyi dediği size göre iyi olmuyor maalesef şans işi mi desem doktor mu desem bilemedim. Tuna beye bende gittim çok tatmin olmadım cevaplarıyla vazgeçmiştim o yüzden. Ama kime oldunuz derseniz devlette oldum 2. Ameliyatımı ve hiç pişman değilim

Geçmiş olsun bazen baskasınin iyi dediği size göre iyi olmuyor maalesef şans işi mi desem doktor mu desem bilemedim. Tuna beye bende gittim çok tatmin olmadım cevaplarıyla vazgeçmiştim o yüzden. Ama kime oldunuz derseniz devlette oldum 2. Ameliyatımı ve hiç pişman değilim
devlet te kime oldunuz acaba
birde teoman eskitaşçıoğlu na olan var mı acaba

bende umut özbebit e ameliyat oldum. üstelik ücüncü ameliyatımdı. ilk ikisini başka bir doktor yaptı kayseri de. burnum mahfoldu . burun ucum çöktü nefes alamaz hale geldim. umut bey kulaktan parça alarak burnuma ekledi . şuan çok memnunum . evet bende çok para ödedim ama değdi. baş ağrılarım geçti nefes alabiliyorum ve harika bir şekli var. burun ameliyatının önemini en iyi yaşayarak anlayanlardan biriyim. hem sağlığım hem psikolojim bozulmuştu. umut beyi şiddetle tavsiye ederim. üstünede hekim tanımıyorum. hem ilgisi hem bilgisi ve özgüveni yüksek biri
ilk ikisini kime yaptırdınız acaba?

ben bir ay önce teoman eskitaşçioğluna oldum memorialda çok memnunum :)
TUĞÇE hanım bende bugün teoman hocadan 9 ocağa ameliyat günü aldım ama şekil açısından hala güvensizim her anlamda ameliyattan memmun muusnuz özellikle şekil olarak birde ne kadara oldunuz acaba

Yeni üye oldum siteyi çok bilmiyorum ama önceki fotoğraflarınızı gördüm şuan burnunuz nasıl ön kısmı için şiş demişsiniz kalınlığı şuan düzeldi mi teşekkür ederim bu arada ☺️
evet herşey yolunda ki zaten çok uzun zaman oldu şuan gayet iyiyim

bende 6 ay önce ismi geçen doktorlarla görüştüm saffet bey oldukça soğuk tavırlarıyla ile beni tedirgin etti ve ücret olarak 2oootl (bin) e yapabilecegini söyledi oradan ayrıldıktan birkaç gün sonra onur gürbüz'e gittim allah için çok ilgili davrandı tam evet aradıgım doktor bu demiştimki eşi çıkageldi eşinin burnuda estetikliydi onu görünce bütün sevincim kursagımda kaldı (çok kötüydü ) neyse dedim yaptıgı ameliyatların fotograflarını gördügümde tamamen anladımki aradıgım doktor Onur gürbüz degil bütün hastaların burunlarının tek şekilde yaptıgını farkettim yani kişiye göre degilde herkese aynı şekil burun yapmış estetiğim diye basbas bağırıyor en son fiyatını sordugumda 4000 bin tl dedi acı bademde yapacagını söyledi kararsızlıkla çıktım Okan öztugrana gittim sevgi hastanesine görüşmeye başladık tam 2 dakıka da bugün müsaitseniz sizi ameliyata alabilirim dedi ama ben henüz ikna olmadım bugüne kadar ameliyat olan hastalarınızın fotograflarını görebilirmiyim dedim bana hiçkimsenin fotografını hiçkimseye gösteremiyorum bana güveniyorsanız ameliyat ederim dedi ben bir düşüneyim diyerek çıktım bu orada okan beye fiyat sormayı tamamen unutmuşum üzgünüm hanımlar yani öyle işte ve hala kararsızım :)
ahmet tuna eren ve teoman eskitaşçıoğlu bunların adını çok duydum

ben saffet örs oldum hiç memnun kalmadım kesinlikle tavsiye etmem umut beyide bilmiyorum ama çok iyi araştır derimm..
Saffet beyin sekreterinin burnuna iyice bakın. sekiz yıl önce saffet bey yapmış. Saffet Beye olmamak için yeterli bir sebep

Umut beye ameliyat oldum çok çokta memnunum. Simetriye kontrollere gittiğimde benimle birlikte 3 kişi daha vardı onlarla da konuştum . Onlarda çok memnundu. Burnum eğri oldu diyen kişi burnunun resmini koysun . Ameliyat sonrasi bile ne kadar çok ilgilendi. Alçım çıktıktan sonra bende burnum eğri zannettim. Ödem olduğunu masaj yapmam gerektiğini söyledi. Sürekli de kontrollere gittim . Beni çok olumlu karşıladı. Bu şekilde kalırsa diye korktum. Ama dediği gibi ödemdenmiş . Şuan çok güzel ve çok mutluyum . Hatta bana korkmamam gerektiğini herhangi bir sorun çıkarsa burun benim burnum . Hemen düzeltirim parada almam. Seni öyle zaten gezdirmem dedi . O yüzden işini bu kadar seven ve saygı duyan bir insana çamur atmayın lütfen
Evet ama ikinci ameliyat için en az 6 ay beklemek gerekiyor

Ahmet Tuna EREN Mİ?? Ben kendisiyle irtibat halindeyim ikinci ameliyatım için siz önermiyorsunuz galiba. Birde ikinci ameliyatınızı ne kadar süre sonra yaptı. Bana altı ay yeterli dedi. Ama bir çok doktor bir yılı bekle dedi

Arkadaşlar lütfen bana yardımcı olun. İkinci ameliyatı düşünüyorum. Doktor konusunda çok kararsızım. Kayseride olmak istiyorum. Bana iyi bir doktor önerebilir misiniz

Saffet beyin sekreterinin burnuna iyice bakın. sekiz yıl önce saffet bey yapmış. Saffet Beye olmamak için yeterli bir sebep
Sekreterini bilmem ama burnum ve cenem mahvoldu yuzum taninmicak halde 1 yil gectikten sonra istanbul ibrahim oskui hocaya gidip duzelttirecem insallah

evet bende olmayı düşünüyorum. kayseriden doktor araştırıyorum. ben nevşehirdeyim.. bide okan özgür özturan tekden hastanesin de onu duydum. araştırıyorum.. sen duydun mu onu

evet doktor okan çok iyi bir doktor. Ben burnumdançok memnun kaldım. Ankarada kliniği var

X