Kedimin kılları ve hangi marka süpürge?

Ekonomik olsun isterseniz Arnika yı tavsiye ederim 3 yıldır kullanıyorum performansı çok başarılı :KK19: yalnız bana göre en büyük sorun sulu oluşu doldur boşalt temizle derken evi süpürdüğümden daha fazla vakit harcıyorum

Uymaz maalesef. ki başlıklarda tek başına pahalı. dyson kullanıyorum. total animal 52. kedim yok ama eşimin yatağa dökülen saç-kıllarını temizlemesi bile bana yetio:KK70: halı dövücü baslığı ile yeni olan halılarımın gereksiz tüy çıkarmalarından kurtuldum. al pişman olmazsın. sadece hazneyi temizlemesi zor.

ben philips marathon son modelini aldim gayet memnunum ama kedi tüyü için nasil iş görür bilemiyorum.birde electrolux animal vardi ben alirken philipsten daha cok begenmistim ama odeme secenegi bana uymadigi icin alamamistim.isterseniz onada bakin.fiyati bin ikiyuz civariydi.

Ben burda her sorana dyson dedim, evet güzel çekiyor toz toprak bırakmıyor ben hergün çalıştırıyordum bide iki erkek çocuğuna şarttı zaten :işsiz:

3 yıl olmuştu geçenlerde bi çalıştırdım küt motor yandı :silah:

Hafta sonu bide aradım servisi " garantisi 5 yıl hemen getirin yapalım canınız saolsun " dediler motor değişti şuan kullanıyorum ama şunu anladım ne kadar para verirsen ver ne olacağı belli değil .

Bi daha alırsam dyson şart değil.

Maratonlar da iyi bence bi bakın.

Evet doğru..Normal Dyson daha uygun. O yüzden annemden animal başlıklarını alıp normalini almak mantıklı. Tabi yeni alacağıma başlıklar uyarsa. Kimi uyar kimi uymaz diyor :/ O yüzden alternetif sormak istedim :/

canım annemin de ankara kedisi var bi de beyaz. koltuklar da bordo deli kıl görünüyor. annemde de şu ihlas aura clean.dan var suya çekenden o da güzel alıyor ama onun da fiyatı 3500den aşağı değil.
benim philips süpürgem var mesela normalde güzel süpürüyor ama kedi kıllarını tam alamıyor. kediden vazgeçme olasılığın yoksa paraya kıyıp maalesef bu ürünlerden birini alman gerekiyor.

benimd
Öncelikle bu benim için büyük dert. Lütfen ev aletleri bölümüne almayın çünkü etkileşim az ve başlık bulamadım :KK43: Acilen bu derde derman bulmalıyım yardımlarınızı bekliyorum. Diğer forumlarda konu çok karışık o yüzden burdan daha düzenli bilgi edinmek için yazıyorum..

2 sorum olacak

Bir kedim var uzun tüylü çok şirin, ellerinizden yalar arkadaşlar.. Hal böyle olunca dökülmesi de fazla. Şu an ailemin evindeyim ve ailem kıl temizliği için Dyson Animal süpürge aldı. Süpürge çok güzel, piyasanın en iyisi hatta sıkıntı yok. Kıldır, tüydür, tozdur, kirdir asla elinden kaçmıyor. Elektirik süpürge dünyasının adeta Kıvanç Tatlıtuğ' u. Fakat evleneceğim için ben de almayı düşündüm. Herkes aşık makinaya, annemin evladı gibi yani ondan alamam hayatta vermez. Yıllardır hayalini kurduğu birşey. Ama çok pahalı gerçekten. Hatta normal Dyson alıp ailemden sadece animal başlıklarını alayım dedim ama kimi satıcı uyar kimi satıcı uymaz diyor. Bu konuda bilgisi olandan yardım isteyebilirim.

Diğeri ise... Bu makinayı değil de onun segmenti daha uygun bir makina, performans açısından iyi bir makina kullanan kedili hatunlardan ve tüm kadınlardan öneri bekliyorum. Kılı tüyü iyi çeken bir makina önerisi hayatımı kurtarır...

Arnica Tesla Premium içime sinmişti. Ama sikayetimvar.com 'da çok kötü kullanıcı yorumlar gördüm. Açıkcası içinde kayboldum konunun.

Şimdiden hepinize teşekkür ederim :)
benimde kedim var
miele cats and dogs aldim , memnunum

X