Mutfak Dekorasyonu Kelebek Mobilya nasıl?

teslimat süresi biraz uzun olabiliyor ana bayiden almayınca.3 aya yakın bekleyen arkadaşım vardı.

Bu tip yerlerden alırken ana bayi olması önemli teslimat süresinde dikkat edin canım

Modelleri sıradışı değil o yüzden o modele o fiyat olmamış diyorum, farklı bir şey yok yani. Doğtaşla karşılaştırdığımda hem daha az kullanışlı hem daha pahalı.

kelebek ürünleri güzel fakat çok geç teslim ediyorlar,ve bir rafa bile ilave para istiyorlar bizim evimiz 7 katta 5 kattan sonra da ilave taşıma parası çok gezdim yazlığa mobilya almak için çiğli de ''mobilya evin'' var ordan aldım memnun kaldım özel sipariş dolabımı bile istediğim gibi getirdiler şaşırdım düzgün firma ekonomik değerlendirin bence.

Beklentine gore degisir canm eger gorsellige degilde konfora onem veriyorsan kelebek ideal.. biraz pahalidir ama urunlerinin kalitesi tartisilmaz fkat piyasada daha ekonomik hm saglam hmde gozune hitap edebilecek mobilyalar bulabilirsin bnce .

Merhabalar salonuma Kelebek Mobilya'dan ürünler beğendim. Pazar günü mağazasına gidip sipariş vereceğim ama internette okuduklarım beni tereddüte düşürdü mobilya işi biraz nasip meselesi tabi başka mobilyalarda da sorun yaşayanlar illa ki vardır ancak bile bile lades demek de istemiyorum fikri olan var mı acaba kelebek mobilyadan memnun olan kimse yok mu:110:

Sipariş ettiğin ürünler 3 ay gelmesin, paranla rezil ol istiyorsan Kelebek alabilirsin. Ben uzak dur derim. Artık Kelebek bildiğiniz eski kelebek değil. Doğtaş aldı, rezalet bir hizmet var. Delirtirler.... Benden söylemesi.

haftaya evleniyorum. evimin tüm mobilyalarını kelebekten aldım. hepsi de zamanında teslim edildi ve kuruldu. sadece belirtmek istedim.

Sipariş ettiğin ürünler 3 ay gelmesin, paranla rezil ol istiyorsan Kelebek alabilirsin. Ben uzak dur derim. Artık Kelebek bildiğiniz eski kelebek değil. Doğtaş aldı, rezalet bir hizmet var. Delirtirler.... Benden söylemesi.
7 haziranda üye olmuş her yorumunda kelebek mobilya var zaten 5 yorumu var mobilyacıda karşısında kelebek mobilya mı var acaba

7 haziranda üye olmuş her yorumunda kelebek mobilya var zaten 5 yorumu var mobilyacıda karşısında kelebek mobilya mı var acaba
Ne oldu? Niye rahatsız oldunuz? Kelebek mobilyada mı çalışıyorsunuz? Elimde sözleşme, şikayet belgeleri ve banka hesap hareketleri var. İsteyene gösteririm. Kimi neyle itham ediyorsan önce kendini tanıt kim olduğunu anlayalım. İnanmıyorsan git alışveriş yap al boyunun ölçüsünü. Adamların bayileri bile kabul ettiler fabrikadaki sıkıntıyı.

Ne oldu? Niye rahatsız oldunuz? Kelebek mobilyada mı çalışıyorsunuz? Elimde sözleşme, şikayet belgeleri ve banka hesap hareketleri var. İsteyene gösteririm. Kimi neyle itham ediyorsan önce kendini tanıt kim olduğunu anlayalım. İnanmıyorsan git alışveriş yap al boyunun ölçüsünü. Adamların bayileri bile kabul ettiler fabrikadaki sıkıntıyı.
Benim yokta alakam sizin sadece kelebek mobilya için mesaj atacak kadar takıntınızı anlayamadım
7 Haziran dan beri hiç mi başka msj olmaz

Benim yokta alakam sizin sadece kelebek mobilya için mesaj atacak kadar takıntınızı anlayamadım
7 Haziran dan beri hiç mi başka msj olmaz
Off boş beleş şeyler yazıp durmayalım şurada Allah Aşkına. Herkesin işi gucu var. Türkçe dil bilgisinden uzak, laf olsun diye yapılan yorumlarla kimsenin vaktini almayın lütfen. 7 Haziran'dan beri kaç yorum yapmışız diye size mi hesap vereceğiz? İnsanların işi gücü var. Sizi ne ilgilendiriyor kim ne zaman yorum yapmış. Yorum yapma sıklığını mı takip ediyorsunuz uyelerin? Boş ve saçma yorumlarınızla oyalamayın herkesi.

Off boş beleş şeyler yazıp durmayalım şurada Allah Aşkına. Herkesin işi gucu var. Türkçe dil bilgisinden uzak, laf olsun diye yapılan yorumlarla kimsenin vaktini almayın lütfen. 7 Haziran'dan beri kaç yorum yapmışız diye size mi hesap vereceğiz? İnsanların işi gücü var. Sizi ne ilgilendiriyor kim ne zaman yorum yapmış. Yorum yapma sıklığını mı takip ediyorsunuz uyelerin? Boş ve saçma yorumlarınızla oyalamayın herkesi.
Size çok şey söylerdim polemik yasak

X