Kendi yöntemimle zayıflıyorum !

antimind

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2011
358
196
Selam herkese, 78 kiloyla başladım. belkide 79 tam net emin değilim. Çünkü moralim bozulmasın diye tartıya çıkmıyordum.
Mayıstan Eylüle yani bugüne kadar 13 kilo vermişim. Şu an 65 kiloyum.
Yürüyüş ve leslie yapıyorum ara ara... her gün bir miktar düzenli yürümeye ya da leslie yapmaya çalışıyorum.
Günde 2 öğün yiyorum. Sabah 12 de kahvaltı. Akşam 8 de hafif bir yemek..
Bazen akşam 7 ya da 7 bucuk da yiyorum. İlla dakikası dakikasına yemiyorum.
Arada zaman zaman işe yaramaz şeyler de tükettim.
Bu arada günde ortalama 3 litre su içiyorum. Bazen 2 bucuk litre bazen de 3 bucuk olabiliyor. Milimi milimine olması şart değil.
Ama en az 1,5 litre içmeye çalışın.
Sizler ne durumdasınız ? Kendinize güvenin, gerisi hallolur inşallah :KK66:

Ben de 3er günlük su orucu yapıyorum geçen ay vücudumda felaket bi şişlik vardı 70 kilodan birden 73e fırlamıştım. 3 gün aç kalıp bir gün yedim bir haftada 3 kiloyu verdim. Şimdi tekrar yaptım 68e düştüm. Sağlıksız bir şey biliyorum ama böyle yapınca insanın yemek yiyesi de kalmıyor ve mide küçülüyor. Normalde açlığa dayanabilen biri değilim ama ilk günü atlattıktan sonra kolaylaşıyor. Tansiyonum düşük olduğu için günde 1 bardak ayran içiyorum. Ha bir de millet günde 1 kilo veriyor ama ben bayılmamak için ufak birkaç tane ceviz atıyorum :d Siz su orucunu tam manasıyla yaparsanız vücuda çok faydasının olduğunu da görürsünüz

Evet su orucu hakkında birçok yazı okumuştum hatta bunu bir ay bozmadan yapanlar varmış ve vucudumuz icin hakikaten faydalı olduğu arastirmalarla kanıtlanmış Peygamber orucu da deniyo. Yapmayı cok isterdim ama dayanabilcegimi düşünmüyorum

X