kepce kulak ameliyati hakkinda

livelife

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2015
11
0
25
Herkese merhaba 17 yaşındayım ve ailemin de izniyle kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum. Bu ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşırsa çok mutlu olurum, ayrıca bursada devlet hastanesinde önerebileceğiniz doktor varsa yazarsanız sevinirim:))

K
Herkese merhaba 17 yaşındayım ve ailemin de izniyle kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum. Bu ameliyatı olanlar tecrübelerini paylaşırsa çok mutlu olurum, ayrıca bursada devlet hastanesinde önerebileceğiniz doktor varsa yazarsanız sevinirim:))
Kesinlikle turkiyede ameliyat olma,2012 yilinda onur erol'a ameliyat oldum,hala psikolojim bozuk,kendisinin uzaktan yakindan cerrahlikla alakasi yok,bu benim tecrubem,ama sen hangi dokt
Insallah daha amrliyati olmamissindir,2012 yazinda onur erola kepce kulak ameliyati oldum(ki hayatimin en buyuk hatasi olur)aradan 3 yil gecmesine ragmen hala psikolojik buhrani atlamadim,kime ameliyat olursan ol MUTLAKA senin kulaginin aynisi olmasa bile cok benzeri olan ameliyat sonuclarina bak,eger yok gosteremem derse arkana bakmadan kac ordan,eger gosterdikleri arasinda senin kulak yapina benzer olumlu amrliyat sonuclari varsa amliyat ol,sunu da belirtmek isterim en kesin sonuco londrada david gault isimli sadece kulak ameliyati yapan doktordan alabilirsin,yilda500e yakin kulak ameliyati var,turkiyeye kiyasla cok pahali ama bu sonucta senin vucudun,ameliyatin benimki gibi b..ktan olursa sonuclari cok agir oluo,parani biriktir en iyisine git,kesinlikle isim yapmis profesorum diyenlere aldirma,onur erol bana yuzde 99 yaparim dedi ama sonra da senin kulagin ancak bu kadar duzelir deyip ortada birakti,goren herkes ameliyat oldugumu farkedio ki bu cok aci bi durum,kesinlikle turkiyede ameliyatini olma,burun estetik ameliyatini cok duzgun yaptigini soyluyolar ama ben ona da inanmiyorum cunku ingilterede kaldigim 2 sene zarfinda deniz akkayanin burun ameliyat reklamlarini amerikadaki bir hastanenin reklamlarinda goruyodum!acele etme,soylediklerimi kesinlikle dikkate al!!!!

Merhaba. Bende 17yim.Ben 2gun önce lokal anesteziyle ameliyat oldum. Eger olcaksan kesinlikle lokal ol derim cunku lokal olunca sekli daha iyi oluyor. Ve ameliyat cok rahatti. İlk gun agrilarjm oldu . ama artik agri yok. Bugun pansumana gittim hala odem var. Ama 1hafta içinde gececekmis. Ameliyat sirasinda kendime dedim yine olursa yine yaptiririm

X