Kepçe kulak ameliyatı otoplasti

aybikepoyraz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2018
6
1
42
Arkadaşlar ben kepçe kulak ameliyatını Türkiyenin en iyi doktorlarından bir tanesine oldum yaklaşık 2.5 ay oldu. Ben bu siteyi 1 yıldır takip ediyorum ama yeni üye oldum bu güne kadar okuduklarınızı unutun.
Öncelikle şunu söyleyeyim bu ameliyat okadar zor ki öyle anlatıldığı gibi değil eğer olmak istiyorsanız sonuçtan memnun olsanız dahi hayatınızdan 1 YILI silin eğer gerçekten çok abartılı bir kulaklarınız yoksa kesinlikle olmayın yemin ediyorum mumla ararsınız eski kulaklarınızı bu elbise değilki beğenmeyip iade edesiniz. İllada ben ameliyat olmak istiyorum derseniz türkiyede tek bir doktor var süleyman taş tamamen eriyebilen dikişler kullanarak flep yöntemi ile ameliyat yapıyor. Bu doktora ameliyat olup ilk 3 ay kulağınızı koruyabilirseniz sonuç ömürlük bunun dışında hangi doktor hangi teknikle yaparsa yapsın hepsi kalıcı dikişler le yaptığı için proplem, varsayalım kulaklarınız açılmadı o dikişler başınıza bela olur. İkincisi ise doktor seçiminde ameliyat tan sonra hastasını yarı yolda bırakmayacak ilgilenecek doktor seçin benim 6 ayım dolsun eğer sonuç istediğim gibi olmasa doktorumu tüm Türkiye tanıyacak öyle kolay anlatıyorlarki parayı alana kadar ayrıca erkeklere kesinlikle tavsiye etmiyorum çünkü traş olurken o 1 saatte hayatınız kabusa döner

Son düzenleme:
X