kıbrıs a gıdıp tup bebek yaptıran var mı ?

badem48

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2024
10
4
42
yasım 43 bır normal hamılelık oldu 11.haftalık dusuk yaptım.sonra yaş geregı tup bebek yap dedıler. 2 başarısız tup bebek oldu . ıstanbulda ve ankara da cok doktor tavsıye ettıler ama benım doktorlara olan guvenım yerle bır . ış ahlakı olan bır doktora denk gelmedım. bu ış cok yıpratıcı ve maddı manevi yorucu. ben mugla da yasıyorum. bu surecete cok kısıyle tanıstım arastırdım kıbrıs ı tavsıye ettıler.
kıbrıs dıyınce herkes de bı cekınce var ama amacımız anne baba olmak.
cevresınde yada sızler kıbrıs a gıdıp olumlu sonuclar alan oldumu ??hastane ve doktor olarak kımlere gıdıldı..

yasım 43 bır normal hamılelık oldu 11.haftalık dusuk yaptım.sonra yaş geregı tup bebek yap dedıler. 2 başarısız tup bebek oldu . ıstanbulda ve ankara da cok doktor tavsıye ettıler ama benım doktorlara olan guvenım yerle bır . ış ahlakı olan bır doktora denk gelmedım. bu ış cok yıpratıcı ve maddı manevi yorucu. ben mugla da yasıyorum. bu surecete cok kısıyle tanıstım arastırdım kıbrıs ı tavsıye ettıler.
kıbrıs dıyınce herkes de bı cekınce var ama amacımız anne baba olmak.
cevresınde yada sızler kıbrıs a gıdıp olumlu sonuclar alan oldumu ??hastane ve doktor olarak kımlere gıdıldı..
Bende senin gibi bir araştırma icerisindeyim, durumumuz neredeyse aynı, 4 başarısız tüp bebek tedavisinden sonra bu işin tamamen ticari olduğuna kanaat getirdim, şimdi evet tanıdık ve tavsiye üzeri olabilecek bir yer araştırıyorum. Bu postun altına yazdım ki tavsiye olursa bende gorebileyim.

X