Kıbrıs’a tayinimiz çıktı askeri lojmanlar ve hayat nasıl tavsiyeleriniz neler?

gldnz2597

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
2
2
26
Merhabalar, eşimin Kıbrıs’a tayini çıktı kendisi subay. Lojmanlar nasıl, gelirken göz önünde bulundurmamız gereken önemli noktalar neler? Telaşlıyız. Önerilerinizi bekliyorum :)

Merhabalar, eşimin Kıbrıs’a tayini çıktı kendisi subay. Lojmanlar nasıl, gelirken göz önünde bulundurmamız gereken önemli noktalar neler? Telaşlıyız. Önerilerinizi bekliyorum :)
Hangi tümen eşinizin branşı nedir ?
Evler oldukça eski eğer şanslıysanız içi yenilenmiş bir eve denk gelebilirsiniz lojmanlar esyali beyaz eşya koltuk yatak mevcut gelirken perde hali mutfak eşyası getirebilirsiniz yada aspos ptt ile sonradan ailenize söylersiniz gönderir burda letgo yok facebooktan mezunum satıyorum diye bir grup var herkes orada eşyasını satıyor ordan da temin edebilirsiniz toplu taşıma yok araç almak zorunlu oluyor bu koşulda düzgün binilecek ağaçlarlar 50nbin tl civari hastane isleri sikintili devlet hastanesi kesinlikle önermem adanin en donanımlı hastanesi yakın doğu hastanesi askeri personel 8tl ye muayne olurken eş ve çocuklar 350tl muayne ücreti kan sayiminin çoğu ücretsiz bakılıyor gumaktan içki sigarayı ucuza alirsiniz aklınıza gelen birşey olursa sorun bana hayırlı olsun tayininiz 🥰

X