KIBRISTA DANIŞMANLIK YARDIMI İLE TÜP BEBEK YAPTIRDIK TAVSİYE EDİYORUM

rumeysacaliskan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Ekim 2022
1
0
40
Öncelikle tüp bebek tedavisi yaptırmak isteyen herkese şimdiden pozitif bir sonuç diliyorum. İnşallah herkes mutlu sağlıklı bebeğini kucağına alır.

Biz tedavi sürecimizi Kıbrısta tamamladık. İlk başta aklımızda herkes gibi bayağı soru işareti vardı(hangi klinik, nasıl gideriz, nerede kalırız vs.)Tüm bunları iyice araştırmayı denedik sonra internette gördüğümüz bir danışmanlık şirketi ile yollarımız kesişti. Onlara yazdık ve anında cevap aldık. Beraber çalıştıkları 3-4 klinik arasından bizim için hangi kliniğin en iyi olacağını hangisinin konuda daha fazla basari istatistiği olduğunu bize aktardılar.(biz yumurta donasyonu tedavisi yaptırdık.)Bizi ismi Eurocare olan kliniğe yönlendirdiler(Doktor ismi Dr. Yücel İnan).Klinik içi ve dışında bizlere her zaman destek oldular. Bütçemize göre kalacağımız oteli ayarlamamıza yardımcı oldular. Bünyelerinde olan eczaneden genellikle bulması sıkıntı olan ilaçları otelimize kadar getirdiler ve üstelik ilaçlarda normal fiyatından indirimli geldi. Bu is için ayrıca bir ücret talep etmiyorlar.(Anladığım kadarıyla hastahanelerden prim alıyorlar).Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi yaptırmayı düşünen biri varsa kesin tavsiye ediyorum. İsimleri : DREAM IVF Consultation.
Umarım bu stresli ve zor sureci biraz da olsa herkesin üzerinden kaldıracak bir bilgi olur.
Şimdiden bu yolculukta olan bütün ailelere pozitif bir süreç ve sonuç diliyorum. Allah yardımcınız olsun

X