Kilo Alamıyorum

tugbishe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2012
215
1
Öncelikle boyum 1.78 kilomda 37-38 arası we 18 yasındayım :KK43: Bundan 2 sene ewwel 60 kilodaydım yani normaldim bi rahatsızlık yüzünden bu kilolara kadar düstüm:KK43: Spora basladım yediklerim yag olarak toplanmasın die 1-2 aydır ama daha etkisini görmedim cünkü spordada 500 küsür kalori yakıorum ondan mı alamıorum bilmiorum :KK43: Doktorumda spor yapmamın suan iyi olmayacagını wücudumun cok zayıf oldugunu söyledi. Bide yediklerim yag olarak depolanmazmıs cünkü vücudum önceki halini bildiği için kiloyu orantılı dagıtırmıs. Dogustan zayıf olsam o zaman yag olurmus yani. ama spordakiler de yap dio..napcagımı sasırdım walla yardımlarınızı we desteklerinizi bekliorum lütfeennn :KK43:(

anladım cnm ben spora bırakcam walla doktorla görüstüm o da sakıncalı dedi.. Bebe bisküvisi degilde tencereye unu sekeri sütü koyup muhallebi yapıp içinede su petit beurre bisküvilerin kakaolu olanlarından atıp yiyincede tadı güzel oluo..onu yapsak olmaz mı ki:))

Besinlerin kalori listesine bak tatLım az kalorili yiyeceklerle mideni doldurmak yerine çok kalorili şeylerden ye. Örneğin; Muz, çikolata, fındık fıstık, badem, kaju, bisküvi, makarna, bulqur pilawı vs. vs. vs. :)

Besinlerin kalori listesine bak tatLım az kalorili yiyeceklerle mideni doldurmak yerine çok kalorili şeylerden ye. Örneğin; Muz, çikolata, fındık fıstık, badem, kaju, bisküvi, makarna, bulqur pilawı vs. vs. vs. :)

anladım cnm zaten yüksek kalorili beslenmeye calısıorum we dısarda daha fazla yemeye calısıorum malum dısardaki yemekler daha kalorili kebaplar hamburgerler pizzalar pastalar falan filan ohoo :))

öncelikle boyum 1.78 kilomda 37-38 arası we 18 yasındayım :KK43: bundan 2 sene ewwel 60 kilodaydım yani normaldim bi rahatsızlık yüzünden bu kilolara kadar düstüm:KK43: spora basladım yediklerim yag olarak toplanmasın die 1-2 aydır ama daha etkisini görmedim cünkü spordada 500 küsür kalori yakıorum ondan mı alamıorum bilmiorum :KK43: doktorumda spor yapmamın suan iyi olmayacagını wücudumun cok zayıf oldugunu söyledi. Bide yediklerim yag olarak depolanmazmıs cünkü vücudum önceki halini bildiği için kiloyu orantılı dagıtırmıs. Dogustan zayıf olsam o zaman yag olurmus yani. Ama spordakiler de yap dio..napcagımı sasırdım walla yardımlarınızı we desteklerinizi bekliorum lütfeennn :KK43:(

bak canım benm dedigimi dene nette cesitli tarifleri var evde de rahatlıkla yapabilirsin bir aydada faydasını görürsün damak zevkine görede yapabilirsin netten ^^^^atom içecegi^^ yaz bul dene memnun kalacaksın

:21::21::21::21:

bak canım benm dedigimi dene nette cesitli tarifleri var evde de rahatlıkla yapabilirsin bir aydada faydasını görürsün damak zevkine görede yapabilirsin netten ^^^^atom içecegi^^ yaz bul dene memnun kalacaksın

bakarım cnm saol :)) ben bol bol yemek yesem kilo alırım zaten :) we yemeyede basladım kilo aldıkca yazıcm buraya ins alırıımm bol bol dua edin banaa desteklerinizi esirgemeyinn :))

tmm cnm bakarım saol :)) zaten ben bol bol yemek yesem kilo alırım :) bol yemeyede basladım ins alırım kiloo aldıkca yazıcam buraya bol bol dua edinn nolurr desteklerinizi esirgemeyin benden :))

Öncelikle boyum 1.78 kilomda 37-38 arası we 18 yasındayım :KK43: Bundan 2 sene ewwel 60 kilodaydım yani normaldim bi rahatsızlık yüzünden bu kilolara kadar düstüm:KK43: Spora basladım yediklerim yag olarak toplanmasın die 1-2 aydır ama daha etkisini görmedim cünkü spordada 500 küsür kalori yakıorum ondan mı alamıorum bilmiorum :KK43: Doktorumda spor yapmamın suan iyi olmayacagını wücudumun cok zayıf oldugunu söyledi. Bide yediklerim yag olarak depolanmazmıs cünkü vücudum önceki halini bildiği için kiloyu orantılı dagıtırmıs. Dogustan zayıf olsam o zaman yag olurmus yani. ama spordakiler de yap dio..napcagımı sasırdım walla yardımlarınızı we desteklerinizi bekliorum lütfeennn :KK43:(

Mrb tatlım sen boşver sporu falan,en azından şimdilik.doktorun çok haklı.bende neredeyse uçacak kdr zayıftım.arkadaşlarımın arasında alay konusuydum artık onurumu rencide etmeye başlamıştı bu durum.sonra bir hırs yaparsın 2 ayda 11 kilo. snr ne oldu dersen bunlar bana hızlı kilo alışı sebebiyle çatlak olarak döndü.Hani tabi ki almalısın ama acele etmeden.Ama sana tavsiyem gece yatmadan mutlaka yarım ekmekten tostu götürmelisin başka türlü çok zor.mide büzüşüo zamanla.önce mideni genişletmelisin.o da ancak çok yiyerek tatlım.

Mrb tatlım sen boşver sporu falan,en azından şimdilik.doktorun çok haklı.bende neredeyse uçacak kdr zayıftım.arkadaşlarımın arasında alay konusuydum artık onurumu rencide etmeye başlamıştı bu durum.sonra bir hırs yaparsın 2 ayda 11 kilo. snr ne oldu dersen bunlar bana hızlı kilo alışı sebebiyle çatlak olarak döndü.Hani tabi ki almalısın ama acele etmeden.Ama sana tavsiyem gece yatmadan mutlaka yarım ekmekten tostu götürmelisin başka türlü çok zor.mide büzüşüo zamanla.önce mideni genişletmelisin.o da ancak çok yiyerek tatlım.

cnm benim midemde pek sorun yok iskenderin üzerine künefe yiyen bi insanım ben :KK70: aksam 9-10 gibi tost yapıorum zaten sürekli :KK70: 11-12 de yiorum aksam 4-5 gibi yiorum bide 9-10 gibi yiorum işte. Ama bazen aksam 4-5 gibi dısardan falan yediğimde hamburger kebap döner ws. su aksamki 9-10 tostunu yiyemiorum malum mide cok dolu oluo onun yerine ne yesem acaba ? Bide dısardan yemek yediğimde daha cok we istahlı yiorum kilo alana dek sürekli dısardan mı yesem diyorum zararı olur mu? Bide dısardaki yemeklerden hangisi daha kalorili yani kumpir mcdonalds pizza falan mı yoksa döner,kebap,dürüm falan mı :KK70:D simdiden tsklerr

tsk ederim cnm geçti ilaclarla tedawiyle falan.. İşte bu süreçte yiyemedim falan 60 kilolardan 37-38 lere düstüm malesef:26: boyumda 1.78 yaa

gecince neden geri almadin ki kilolari, demek vucudun bu kilona alismis :26: insallah alirsin en kisa zamanda

gecince neden geri almadin ki kilolari, demek vucudun bu kilona alismis :26: insallah alirsin en kisa zamanda
ya yiordum da az yiordum kilo aldırıcı sekilde degil yani :KK43: simdi daha yeni yeni kilo aldırıcı yemeye calısıorum suan nasıl yedigimi diger actıgım konuda anlattım sana :26:

kilo almaya çalışırken en önemli şey canın ne istiyorsa onu yemek, öğleden sonra dışardan yemeği seviyorsan dışardan kalorili kebap hamburger döner vs yemeni (en azından miden genişleyip normale dönene kadar) tavsiye ederim, iştah arttırmak için sevdiğimiz şeyleri yemek şart. bazı vitaminler iştahı açar, bazıları kapatır, dr.a danışıp yediklerinin yanına iştah açanından bir vitamin kullanabilirsin. Biraz kilo aldığında, sporla takviye ederek vücudunu geliştirmeye,şekillendirmeye başlayabilirsin.

kilo almaya çalışırken en önemli şey canın ne istiyorsa onu yemek, öğleden sonra dışardan yemeği seviyorsan dışardan kalorili kebap hamburger döner vs yemeni (en azından miden genişleyip normale dönene kadar) tavsiye ederim, iştah arttırmak için sevdiğimiz şeyleri yemek şart. bazı vitaminler iştahı açar, bazıları kapatır, dr.a danışıp yediklerinin yanına iştah açanından bir vitamin kullanabilirsin. Biraz kilo aldığında, sporla takviye ederek vücudunu geliştirmeye,şekillendirmeye başlayabilirsin.
tsk ederim cnm bilgilerin icin :KK3:midemde geniş yani sorun yok we istahlıyım sadece psikolojik olarak yiyemiorum ben onuda atlatıorum

Milletin hep aynı şeyleri söylemeside sıkıyor insanı biri ya ilaç oneriyor digeri bol bol ye diyo .. e ilaçlar pekte sağlıklı gelmiyor ,, yemek konusuna gelince yesek zaten alırız . Valla sıkıldım artık milletin yemek yemiyorsun demesindendee herseye aynı seyy :KK5::KK5::KK5::KK43::KK43::KK43:

Merhaba kendi tecrübelerimle uzaktan kısa sürede kilo alma rehberliği yapıyorum güvenle yazabilirsiniz *gizemguler122 )

X