Kimsesizlik duygusu

anacığımı 14 yaşında iken kaybettim :KK43:
çok iyi anlıyorum sizi
ne zaman kendi evim yuvam oldu.. evlenince

hissediliyor hep anne yokluğu ama alışacaksınız zamanla

çocuklarım olduktan sonra dört elle kendi çekirdek aileme sığındım

benim de kız kardeşim var onunla farklı illerdeyiz ama sesini bile duymak yetiyor çok şükür diyorum iyiki var
Evet evlenince daha bir arıyor insan 🥺 ıyiki kardeşiniz var 🌿

Evet var ben de sizin gibiyim sevgili konu sahibi..Sizi her zerrenize kadar anliyorum maalesef..40_50 küsür yaşlarinda bile evli kadinlarin anneleri halen prenses gibi arkalarindan dayanak olurken ,ben de annemi _babami erken kaybetmekten,gurbette yaşamaktan ötürü de onlari görünce içim cok burkuluyor..... Eşin şefkati bu boşluğu aslaaa doldurmuyor...Şans,kader meselesi bunlar ve sırf sosyal medyadan bile bu yüzden nefret ettim..Allah kimseyi yalniz koymasin..Bir de burda konu aciyorlar,ablam şöyle sahip çıkıyor cocuguma, annem cok karisiyor vs diye..Keske olsa da karişsa...
Hem kimsesizlik hem de gurbet o kadar zor ki , çok iyi anlıyorum sizi 🥺😕

Bende sizin gibi düşünüyorum. 12 yıldır gurbetteyim, o kadar sıcak kanlı biriyim ki, kimsenin dedikodusunu yapmam, fesat düşünmem. Çevremdekiler ise bir o kadar soğuk...4 aydır işe başladım. İş yeri daha beter, herkesin yaşı benden çok büyük ve herkes kendi dünyasında.. Her fırsatta birbirlerini kötülüyorlar. O nedenle ben de mesafeli olmaya çalışıyorum. Evden işe işten eve modundayım. Kimse elindekinin kıymetini bilmiyor biz yalnız olduğumuz için bazı değerlerin kıymetini anlıyoruz.
Aynen öyle, iş hayatı berbat herkes birbirinin ayağını kaydırma derdinde, asla iş arkadaşlarıma güvenemem, sıcak kanlı insanları para gibi harcıyorlar, o yüzden mesafeli soğuk birisi oldum dışarıda 😑

Aynen öyle, iş hayatı berbat herkes birbirinin ayağını kaydırma derdinde, asla iş arkadaşlarıma güvenemem, sıcak kanlı insanları para gibi harcıyorlar, o yüzden mesafeli soğuk birisi oldum dışarıda 😑
Sicak kanlı insanlari para gibi harciyorlar lafi gündelik hayatta da harfiyen doğru maalesef... Normalde sicak kanli bir karakterim var lakin cok kullanildim diye ben de nemrut gibi geziyorum artik üzülerek...

Sicak kanlı insanlari para gibi harciyorlar lafi gündelik hayatta da harfiyen doğru maalesef... Normalde sicak kanli bir karakterim var lakin cok kullanildim diye ben de nemrut gibi geziyorum artik üzülerek...
O kadar kazık yedim ki evet nemrut gibi gerçekten🤣 bu kelime cuk oturdu 😅 hiçte sevmem soğuk insanları ama başımıza gelenlerden sonra akıllandık 🤷‍♀️🤕🤧

Canım benim .. ben de senle aynı dertteyim bugün .6 yıldır evliyim .yok ben hala aile evimi memleketimi annemin çayını ozluyorum o evdeki samimiyeti. Ama sağlıklı mı bu hareketim hayır. Eşim de ayni çok özluyor memleketi.ama orda olsak da başka dertlerimiz olacaktı kesin. Halimiza sukredip sabretmek en mantıklısi. Uğraş bul kendine kafanı dağıt sosyal ol iyi geliyor

X