Kimyasal gebelik geçirenler

Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize💐 aslında süreçler hep benzer klomen çatlatma iğnesi rahim filmi falan haklısın çekinmeye fayda var ben ikinci sefer başlayacağım klomene üç sefer yapılıyor galiba ondan sonra bende düşüyorum tıkanıklık falan varsa açıyorlar diye duymuştum kür faln denediniz mi hiç burda yapan arkadaşlar çok
İnşallah cnm amin evet ben de öyle düşünüyorum zaten ya bisey varsa diye hem sey diye duydum 6 ay hamile kalma şansı yüksek oluyormuş inşallah olur artık Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah rabim bizde bu duyguyu tatirir 🤰🤱👩‍🍼🤲🤲🙏❤❤

İnşallah cnm amin evet ben de öyle düşünüyorum zaten ya bisey varsa diye hem sey diye duydum 6 ay hamile kalma şansı yüksek oluyormuş inşallah olur artık Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah rabim bizde bu duyguyu tatirir 🤰🤱👩‍🍼🤲🤲🙏❤❤
Amin canım özelde mi devlette mi çektirmeyi düşünüyorsun

Bende yaptıracağım zaman özel düşünürüm tabiki ama araştırmadım hangi hastane olur diye daha korku da var birazcık 😁
Bende yaptıracağım zaman özel düşünürüm tabiki ama araştırmadım hangi hastane olur diye daha korku da var birazcık 😁
Aynen o korku bendede var bi tarafım bebeğim için herseye katlanırım diyorum bi tarafımda korku içinde

ben kimyasal gecirdim 2 ay sonra tekrar hamile kaldim 16 gun once de dogum yaptim cok sukur. İlk adette gecikme olabiliyor benim 3-4 gun kadar gecikmisti. Umarim sizde kisa zamanda tekrar hamile kalirsiniz
Nekadar güzl bu.darisi başımıza bende kasımda yaşadım kimyasal Insalh biranönce sağlıklı bebeğim olur.ozel bisey yaptınızmı? Birde yaşınız kaçtı yaşla ilgisi olabilirmi acaba ben 32 yim

X