Kimyasal gebelik hakkında

shrtass

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
59
10
25
Kızlar merhaba ben başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum ekim ayında kimyasal gebelik geçirdim bu zamana kadar masıl bişey olduğunu bile bilmezdim başıma geldi.Şöyle anlatayım ekimin 26 sında benim kanamam başladı ama öyle böyle sancım olmadı kıvrandım resmen ben adet oldum diye düşündüm tabi sonra kanama bitince bi kaç gün lekelenme tarzında geldi normal bişey değildi ve içimden bi ses test yapmamı söyledi yaptım çift çizgiydi inanamayıp belki 10 tane test yaptım hergün hep pozitif silik falanda değil sonra kan verdim ondanda çıktı ama düşük bi rakamdı eşime süpriz yaptım herşeyden habersiz çünkü çok istiyorduk 1 buçuk yıldır evliyiz ilk kez hamile kalmıştım iki günde bir kan verdim sonuç hüsran yıkıldık resmen doktor kimyasal olduğunu söyledi 2 aydır adet görüyorum henüz gebelik olmadı böyle başına gelen varsa dertleşelim anlatalım diye açtım bu konuyuda içimizi rahatlatmak için
IMG20231102113134.jpg

Son düzenleme:
Canım bende dış gebelik yaşadım bu ay ameliyat oldum. Bunlar bize ders olmalı bende anlamadım adet sandım iç kanamam başlamış. Kimyasalı bilmiyorum ama bundan sonra cok dikkatli olmamız lazım. Doktorum bana adetin 1 gün bile geçse gelip beta hcg baktırmamı söyledi belki sana da bi faydası olur.

Kızlar merhaba ben başımdan geçen olayı anlatmak istiyorum ekim ayında kimyasal gebelik geçirdim bu zamana kadar masıl bişey olduğunu bile bilmezdim başıma geldi.Şöyle anlatayım ekimin 26 sında benim kanamam başladı ama öyle böyle sancım olmadı kıvrandım resmen ben adet oldum diye düşündüm tabi sonra kanama bitince bi kaç gün lekelenme tarzında geldi normal bişey değildi ve içimden bi ses test yapmamı söyledi yaptım çift çizgiydi inanamayıp belki 10 tane test yaptım hergün hep pozitif silik falanda değil sonra kan verdim ondanda çıktı ama düşük bi rakamdı eşime süpriz yaptım herşeyden habersiz çünkü çok istiyorduk 1 buçuk yıldır evliyiz ilk kez hamile kalmıştım iki günde bir kan verdim sonuç hüsran yıkıldık resmen doktor kimyasal olduğunu söyledi 2 aydır adet görüyorum henüz gebelik olmadı böyle başına gelen varsa dertleşelim anlatalım diye açtım bu konuyuda içimizi rahatlatmak içinEki Görüntüle 3364333
Merhaba bende 2 gün önce kimyasal gebelik yaşadığımı öğrendim ve yarın da kan vereceğim beta hcgnin düşüp düşmediğine bakacağız. Daha çok yeni anlayacağınız. Bende 1 buçuk senelik evliyim ve ilk gebe kalmamdı. Ben daha hiç kanama yaşamadım bende bunu merak ediyorum. 2 gün önce beta hcg 700 çıktı daha da düşünce mi kanama başlayacak bu konuda bir bilginiz var mı

Evet canım 100 ün altına düşüyor sanırım beta hcg değeri yani benim öyle olmuştu kanamadan sonra sıfırlanıyor zaten ama hiç üzülme bak tekrar hamile kaldım şuan inşallah bu sağlıkla ilerler tek duam bu

Evet canım 100 ün altına düşüyor sanırım beta hcg değeri yani benim öyle olmuştu kanamadan sonra sıfırlanıyor zaten ama hiç üzülme bak tekrar hamile kaldım şuan inşallah bu sağlıkla ilerler tek duam bu
Öncelikle hayırlı olsun siz kimyasaldan sonraki ay mı tekrar hamile kaldınız acaba

X